MINERAL BOOSTING TONER MINERAL BOOSTING TONER

Nem kaybı yaşayan tüm ciltlerin günlük kullanımına uygun pH dengeleyici ve nemlendirici tonik. ... Devamını oku
199 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610124
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Nem kaybı yaşayan tüm ciltlerin günlük kullanımına uygun pH dengeleyici ve nemlendirici tonik. Cildin pürüzsüzleşerek nem kapasitesinin arttırılmasına yardımcı olur.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize az miktarda ürünü pamuk yardımıyla veya avuç içerisine sıkarak parmak uçlarıyla dairesel hareketlerle uygulayın. Durulanmaz. Sabah akşam kullanıma uygundur.
  • tab ingredients İçerik
    AQUA, CAMELLIA SINENSIS LEAF WATER, ZINC PCA, SODIUM PCA, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, PANTHENOL, C12-13 PARETH-9, SODIUM LACTATE, POTASSIUM SORBATE, GLYCERIN, CITRIC ACID, MALIC ACID, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, PYRUVIC ACID, TARTARIC ACID, SODIUM BENZOATE, CROCUS CHRYSANTHUS BULB EXTRACT
  • Ürün Yorumları

Cildin için en iyisini hayal eden Cosmed, bilim dolu güzellik formüllerini geliştirmek için yolculuğuna devam ediyor. Ürünlerini ise güzelliğin, gülümsemen için felsefesiyle bütünleştiriyor.