MİNE ÇİÇEĞİ & ZENCEFİL SIVI SABUN MİNE ÇİÇEĞİ & ZENCEFİL SIVI SABUN

El hijyeni rutininizi mucizevi bitki zencefil ve enerji veren mine çiçeğinin duyulara hitap eden ... Devamını oku
130 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537151
YENİ
  • tab description Ürün Açıklaması

    El hijyeni rutininizi mucizevi bitki zencefil ve enerji veren mine çiçeğinin duyulara hitap eden canlandırıcı kokusu ile canlandırın. İçeriğindeki aloe veranın yoğun nemlendirme özelliği sayesinde cildinizi kurutmadan temizlerken, geriye yumuşak ve nemli bir his bırakır. Mineral yağ ve paraben içermeyen formülü ile günlük el temizliğini sağlarken ardında bıraktığı hoş koku ile duyularınıza hitap eder..

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Sabunu elinizde köpürtüp bol suyla durulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Zencefil, Portakal, Limon, Yasemin, Mine çiçeği, Kişniş, Baharat, Misk.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.