MİNE ÇİÇEĞİ & ZENCEFİL DUŞ JELİ 250ML MİNE ÇİÇEĞİ & ZENCEFİL DUŞ JELİ 250ML

Mucivezi bitki zencefil ve enerji veren mine çiçeğinin duyulara hitap eden canlandırıcı kokusunu ... Devamını oku
130 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537205
  • tab description Ürün Açıklaması

    Mucivezi bitki zencefil ve enerji veren mine çiçeğinin duyulara hitap eden canlandırıcı kokusunu banyonuza da taşıyan bu ürün, cildinizi temizleyerek hijyen sağlamanın yanı sıra, aloe vera ve çeşitli nemlendiriciler sayesinde yoğun nemlendirme özelliğine sahiptir. Zengin formülü su ile birleştiğinde vücutta besleyici ve yumuşatıcı bir köpüğe dönüşür. Paraben içermez.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Duşta banyo lifiyle ıslak cilde uygulayın ve durulayın. Günlük kullanım için uygundur.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Zencefil, Portakal, Limon, Yasemin, Mine çiçeği, Kişniş, Baharat, Misk.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.