Mascara Volume Effet Faux Cils The Curler Base Mascara Volume Effet Faux Cils The Curler Base

MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS FLASH PRIMER BAZ, kirpiklere eşit bir şekilde dağılarak inanılmaz k ... Devamını oku

01 Flash Primer

650 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

437415
 • tab description Ürün Açıklaması

  MASCARA VOLUME EFFET FAUX CILS FLASH PRIMER BAZ, kirpiklere eşit bir şekilde dağılarak inanılmaz kıvrımlar, hacim ve uzunluk vermek için doğru zemini hazırlar. Kirpiklere temas ettiğinde, bağlayıcı etkisiyle baz olarak kullanıldığında bütün YSL maskaralarını eskisinden daha uzun süreli hale getirir. Daha uzun, kalın görünümlü kirpiklerin sırrı iki canlandırıcı içerikte gizli: Ceramid R ve Panthenol – kirpiklerin köklerinden uçlarına kadar en iyi halinde kalmasını sağlar. Maskaradan önce kirpiklerinize uygulayarak maskaranın etkisini artırın, tek bir dokunuşta farkı görün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen Kullanım: -Fırçanın iç kıvrımı ile hacim oluşturun. -Fırçanın yanındaki pembe tarakla kirpikleri kaldırın ve belirginleştirin.
 • tab ingredients İçerik
  -COCONUT OIL, WALNUT LEAVES, BAMBOO OIL.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Yves Saint Laurent Beauty, Paris modasının en uçarı imzasıdır. Kuralları unutun. Düzeni tersine çevirin. İçgüdülerinizi takip edin. YSL Beauty ile güzellik bir tavır, oyun ve baştan çıkarmanın bir yolu haline gelir.