Man Terrae Essence - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Man Terrae Essence - Eau de Parfum
4.930 TL (1)
Kargaşadan uzaklaşın ve doğanın gerçek değerlerine yeniden bağlanarak cömertliğine tanık olun. ... Devamını oku

4.930 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
556279
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kargaşadan uzaklaşın ve doğanın gerçek değerlerine yeniden bağlanarak cömertliğine tanık olun. Esaslarımıza - yani doğa anaya geri dönüyoruz.BVLGARI MAN ailesinin en yeni üyesi Terrae Essence ile toprağın gücünü hissediyoruz.Bvlgari Man Terrae Essence; toprağın ihtişamını samimiyet ve özgürlükle bir araya getiriyor.İkonik zenginliğiyle gerçek zevkleri simgeleyen bereketli Toskana toprağı, Bvlgari Man Koleksiyonu'nun yeni imzasının ardındaki ilham kaynağı. Doğanın hayat veren gücü, Toskana’nın inişli çıkışlı tepeleri, selvi ağaçları, çiçekleri ve arazilerinde akıyor. Yörenin simgesel renkleri ve kokuları ile bu parfüm canlılık sunuyor.Sıcak, zengin ve içgüdüsel, yepyeni bir koku, toprağın hayat veren gücünü odunsu vetiver koku ile harmanlayarak somutlaştırıyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOOL DÉNATURÉ , PARFUM , AQUA (EAU) , LIMONÈNE , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , HYDROXYCITRONELLAL , CITRONELLOL , LINALOOL , COUMARIN , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , ALCOOL , CITRALCITRATE DE TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) , GÉRANIOL , BENZOATE DE BENZYLE , FARNESOL ; ISOEUGENOL , CI 17200 (ROUGE 33) , CI 19140 (JAUNE 5)
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku Ailesi: Odunsu Vetiver Tepe Notası: Turunç esansı, Kalamondin Akoru Kalp Notası: İki vetiver esansı, Susam Konsantresi Dip Notası: Toprak Akoru, Styrax Esansı
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İtalyan yaşam tarzının renkli ve muhteşem duyguları ile Bvlgari kadar benzersiz ve cesur bir ifade yaratmak için Allegra ailesini keşfedin! Magnifying koleksiyonundan seçeceğiniz bir esans ile kokunuzu kişiselleştirebilirsiniz.