Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.

BVLGARI MAN
BVLGARI MAN
İnsanın doğada olma ihtiyacından ilham alarak, elementlerin gücünü açığa çıkaran ve insanı en gerçek, sınır tanımayan benliğiyle buluşturan Bvlgari Man ailesini keşfedin!
BVLGARI ALLEGRA
BVLGARI ALLEGRA
İtalyan yaşam tarzının renkli ve muhteşem duyguları ile Bvlgari kadar benzersiz ve cesur bir ifade yaratmak için Allegra ailesini keşfedin! Magnifying koleksiyonundan seçeceğiniz bir esans ile kokunuzu kişiselleştirebilirsiniz.
BVLGARI ROSE GOLDEA
BVLGARI ROSE GOLDEA
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight dünyasında her gün heyecan verici, her yarın farklı ve her şey mümkün! Canlı,hayat dolu ve çiçeksi mükemmellik Rose Goldea Blossom Delight ailesini keşfedin!
BVLGARI OMNIA
BVLGARI OMNIA
Bvlgari Omnia, mücevherlerden ve özgürlük hissinden ilham alan bir koleksiyondur. Rengarenk mücevherlerin eşsiz ışıltısını ve en narin çiçeklerin parlaklığını değerli ışık damlalarına dönüştüren bu zamansız koleksiyonu keşfedin.