LUNA™ fofo

LUNA fofo, tek bir kompakt cihazda birleştirilmiş akıllı bir yüz temizleme cihazı ve cilt analiz ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

444708
Silicone

Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
Silicone

Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    LUNA fofo, tek bir kompakt cihazda birleştirilmiş akıllı bir yüz temizleme cihazı ve cilt analiz cihazıdır. Gelişmiş sensörleri, cilt nemini ölçmek ve cildinizin sağlığına genel bir bakış sağlamak için FOREO uygulamasına bağlanır. Tek bir tuş dokunuşuyla, ölçümler, benzersiz cilt profilinize uyarlanmış nazik bir T-Sonic ™ titleşimleri programı için fırça ile senkronize olur.24 Ayar Altın Kaplama Sensörler: LUNA ™ fofo'yu diğerlerinden ayıran özelliği, cildin nem seviyesini ölçmek için geliştirilmiş hipoalerjenik altın sensörleridir.Su Geçirmez Silikon Yüzey: LUNA ™ fofo'nun çabuk kuruyan, gözeneksiz silikon yüzeyi, naylon yüzeylerden 35 kat daha hijyeniktir ve bakteri üremesine karşı kesin olarak dirençlidir. İki bölümlü geniş başlığı, tüm cilt tiplerine uygun şekilde üretilmiş ve kapsamlı ve hassas temizlik sağlamak için tasarlanmıştır.Ezber Bozan 400 Kullanım: 2 tane değiştirilebilir AAA loot çalışan LUNA ™ fofo tam size göre! 400 defaya kadar kullanabileceğiniz bu ürün, ister evde ister seyahatte 1 senelik size özel cilt bakımı rutininizi yanınızda taşımanızı sağlayacak.Nasıl Kullanılır?1. App Store'da (iOS) ve Google play'de (Android) yer alan FOREO For You uygulamasını indirin. Profilinizi ayarlamak için ekrandaki talimatları izleyin. LUNA fofo cihazınızı FOREO For You uygulamasına senkronize edin: Uygulamada oturum açın, ardından bağlan (connect) seçeneğine tıklayın. LUNA fofo üzerindeki ON düğmesine basın ve kamera ikonu yanıp sönmeye başlayana kadar 5 saniye boyunca basılı tutun.2. Cildinizi analiz etmeden önce yüzünüzün temiz ve kuru olduğundan emin olun. Hazır olduğunuzda ANALİZ özelliği ile başlayın. Ekrandaki talimatlar, LUNA ™ fofo'nun çift sensörlerini dört yüz bölgesinize uygulamanız için sizi ekranda gösterilen sırayı takip ederek yönlendirecektir.Sensörün okumaları işlendikıten uygulamanız için sizi ekranda gösterilen sırayı takip ederek yönlendirecektir.Sensörün okumaları işlendikıten eçürüran gös

  • tab ingredients İçerik
    Silicone

    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

İsveç güzellik teknolojisi markası, güzellik ve sağlıkta yeni bir standart belirliyor: ödüllü LUNA ™ yüz temizleme cihazları serisinden, UFO ™ ile maske uygulamasının yeni şekline ve BEAR ™ ile mikro akım uygulamalarına kadar uzanan yeni bir standart. Yenilikçi silikon tasarımı sayesinde T-Sonic ™ titreşim dalgaları yayan tüm FOREO cihazları, dudaklarınıza gülümseme getirecek ve cildinize ışıltı katacak benzersiz bir hijyen ve olağanüstü bir cilt bakımı ritüeli sunar.