LIFE PLANKTON™ ESSENCE KAĞIT MASKE

Life Plankton Essence-In-Mask: cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı olmak için yüksek ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

434264
  • tab description Ürün Açıklaması

    Life Plankton Essence-In-Mask: cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı olmak için yüksek konsantrasyonda Biotherm'in mükemmel içeriği Life Plankton içeren organik pamuk maske. İlk uygulamadan sonra yenilenmiş bir cilt görünümü dokunuşu ve hissi. Cilt yatışmış hisseder, neme doymuş ve ışıltılı görünür. Life Plankton Essence Kağıt Maske Ne Zaman Kullanılır? 1. Cildinize hızlı ve yoğun derecede nem gerekiyorsa. 2. Yoğun şehir yaşamı ve stres kaynaklı çevresel etkenlerden cildi korumaya yardımcı olması için. Biotherm’in tüm ürünlerinde eşsiz yenileyici içerik Life Plankton™ bulunmaktadır.

  • Ürün Yorumları

Yüzyıllar boyunca, erkekler ve kadınlar, FRANSIZ PİRENE DAĞLARI’NDA cildini güzelleştirmek için şifa verici sular ile banyo yapıyorlardı. Bir Fransız laboratuvarı olan Biotherm, bu şifa verici suların sırrını 1952’de keşfetti. BIOTHERM’in mucizevi ürünü Life Plankton , 5% konsantre formülüyle sadece 8 günde* ciltte gözle görülen değişimler yaratır.