LE STYLO WATERPROOF LE STYLO WATERPROOF

Yeni Su Geçirmez Kalem, uzun süre kalıcı, su geçirmez formülü sayesinde gün boyu gözlerinizi ... Devamını oku

LE STYLO WATERPROOF R21 07

480 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

551208
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yeni Su Geçirmez Kalem, uzun süre kalıcı, su geçirmez formülü sayesinde gün boyu gözlerinizi vurgular. Bu eyelinerın kremsi dokusu göz kapaklarınızın üzerinde kayar ve çift ucu sayesinde kolay uygulama ve isteğinize göre esneklik sunar. Geri çekilebilir uç, ultra hassas bir çizgi çizmenize olanak tanır ve karıştırma ucu, dumanlı bir etki üzerinde çalışmanıza olanak tanır. Su Geçirmez Stylo, 9 yüksek pigmentli, mat veya metalik tonda gelir. Lancôme, 1935'ten beri Fransız mutluluğun markası.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kirpiklerinizle aynı hizada ultra hassas bir çizgi için asansörlü uç yardımıyla Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi'ni uygulayın ve göz kontürünü uzatmak için çizgiyi gözünüzün dış köşesinin ötesine doğru çekin. Dumanlı göz makyajı için fırçanın karıştırma ucunu kullanarak çekmiş olduğunuz çizgiyi bulanıklaştırın.
  Le Stylo Suya Dayanıklı Göz Kalemi'ni gözünüzün iç kısmına uygulayarak bakışlarınıza farklı bir hava katın.
 • tab ingredients İçerik
  C268820/1 (Mixte Aqua/Water Nano,European/US Aqua/Water Nano)
 • Ürün Yorumları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.