L'Eau D'Issey Pour Homme Eau&Cèdre - Yoğun Odunsu Su Ferahliği Eau de Toilette

0 Ürün Yorumu
L'Eau D'Issey Pour Homme Eau&Cèdre - Yoğun Odunsu Su Ferahliği Eau de Toilette
Başlangıç Fiyatı: 2.565 TL
Sedirin tüm gücüyle kalpte belirmesi ve toprağa demirlemesi için, bu yakıcı tazelik uçup gidiyor. ... Devamını oku

3.565 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
610017
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sedirin tüm gücüyle kalpte belirmesi ve toprağa demirlemesi için, bu yakıcı tazelik uçup gidiyor. Hem güven verici hem de pürüzlü görkemli ağaç, daha esnek ve daha şeffaf hale gelmek için suyun akışkanlığı ile karışıyor. Odunsu dip notalar, zarif ve narin vetiver ve daha derin paçuliden oluşan bu görkemli ormanı ortaya çıkarıyor.

  L'Eau d'Issey pour Homme Eau&Cèdre'de Issey Miyake firmanın ikonik parfüm şişesini yeniden yorumluyor. Düz ve yarı saydam cam parfüm şişesi, sedir ağacı şeklindeki cennet hurması ağacı dokulu bir kapakla tezat oluşturuyor.

  DOĞAYA KARŞI SORUMLULUK
  L'Eau d'Issey pour Homme Eau&Cèdre parfümünün şişesi %20 geri dönüştürülmüş PCR camdan oluşuyor.
  Kokunun içeriği vegandır ve %91 doğal kökenli içeriklerden yapılmıştır. Yeni Issey Miyake erkek parfümündeki kakule, güve otu ve paçuli, onları üreten topluluklara fayda sağlamak için sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Parfüm ritüeli: Kokuyu doğrudan cildinize nabız noktalarınıza (boyun, bilekler, dirseklerinizin çukuru) sıkın veya üst vücudunuz her yerine temiz tene sıkın.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst Notalar: Kakule
  Kalp Notaları: Sedir ağacı
  Dip Notası: Vetiver, Paçuli
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Daima yeniliği arayan bir vizyoner olan Issey Miyake, beklenmeyeni yaratmayı sever. Sanattan, mimariden ve kişisel deneyimlerden ilham alarak geleneksel ve avangard stili,soft  ile canlı renkleri,  doğa ve inceliği, işçilik ve teknoloji ile birleştirir. Issey Miyake gerçek bir yaratıcılık ruhuna sahiptir.