Kush Clear Brow Gel - Kaş Jeli

0 Ürün Yorumu
Kush Clear Brow Gel - Kaş Jeli
889 TL (1)
KUSH Clear Brow Gel, asi kaşları evcilleştirmek ve sabitlemek isteyen herkes içindir. Gün boyu kalıc ... Devamını oku

889 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
572018
 • tab description Ürün Açıklaması

  KUSH Clear Brow Gel, asi kaşları evcilleştirmek ve sabitlemek isteyen herkes içindir. Gün boyu kalıcılık için sabitlenen net, esnek formülüyle her bir kaş kılını aynı tarafta toplar. Kaşlarınız için bir saç maskesi gibi, kenevirden elde edilen kenevir tohumu yağı sertliğe veya dökülmeye neden olmaz. KUSH Clear Brow Gel ayrıca ekstra bakım için aloe ve salatalık özü içerir ve size daha yumuşak, daha sağlıklı görünen kaşlar bırakır. Yoğun, sıkı kıllara sahip konik, ağaç şeklindeki fırça, her bir saçın yerinde kalması için jeli kaşlarınıza eşit olarak bırakmanıza olanak tanır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Canlandırmak ve sabitlemek için fırçayı kaşların üzerinde tüylerin çıkış yönünde gezdirin.
  Kaşlarınızı şekillendirmek için tek başına veya sabitlemek için kaş kalemiyle kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  Water (Aqua, Water), glycerine, VP-VA copolymer, phenoxyethanol, carbomer, caprylyl clycol, sodium hydroxide, Cannabis Sativa seed oil (hemp), Cucumis Sativus fruit extract (cucumber), caprylic-capric triglyceride, Aloe Barbadensis leaf extract

  Esta lista de ingredientes puede sufrir modificaciones. Consultar el envase del producto.""
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Milk Makeup'ta, önemli olan görünümünüzü nasıl yarattığınız değildir; önemli olan, bu konuda ne yaptığınızdır. Benzersiz çok amaçlı ürünleri, yüksek teknolojili bileşenlerle - kötü içerikler olmadan - aktif bir yaşam tarzı için tasarlanmıştır. Milk Makeup, NY ve LA'daki yaratıcıların kültürel merkezi olan Milk Studios'dan ilham almıştır. Milk Makeup'ta kurallar yoktur. Görünümünü dilediğin gibi yaşa!