Kit Week-End

Bu kit bir kitte şunları içerir:- 2 boş şişe 60 ml- 1 adet boş sprey şişesi 30 ml- 1 boş kavanoz 50 ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

517999
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Bu kit bir kitte şunları içerir:- 2 boş şişe 60 ml- 1 adet boş sprey şişesi 30 ml- 1 boş kavanoz 50 mlEn sevdiğiniz ürünleri her yere yanınızda götürmek için mükemmel, 4 boş kutudan oluşan bir hafta sonu seti!O ne yapar ?Geri dönüştürülmüş plastikten bir kit ve yeniden kullanılabilir 4 boş kaptan oluşan bir kit. 2 şişe, 1 sprey ve 1 kavanoz ile en sevdiğiniz kremleri, losyonları ve makyaj temizleyicilerinizi her seyahatinizde yanınıza alabilirsiniz!Bu nasıl kullanılır ?Kapları güzellik ürünlerinizle doldurun ve huzur içinde bir yolculuğa çıkın!

  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection