Flacon Bouteille Vide 60 Ml

Güzellik rutininizi nerede olursanız olun koruyun! Bu boş 60 ml'lik yeniden kullanılabilir ve geri d ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

518001
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Güzellik rutininizi nerede olursanız olun koruyun! Bu boş 60 ml'lik yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülmüş plastik şişe sayesinde en sevdiğiniz ürünleri her yere yanınızda götürebileceksiniz!O ne yapar ?Bu şişe güzellik ihtiyaçlarınızı küçük bir formatta taşımanıza olanak tanır: makyaj temizleyici, tonik, duş jeli, şampuan veya günlük yaşamınız için gerekli diğer malzemeler! Bu format tüm seyahatleriniz için idealdir!Bu nasıl kullanılır ?Bu şişeyi kendi güzellik ürünlerinizle doldurun ve huzur içinde bir yolculuğa çıkın!

  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection