Japonya Özel Koleksiyonu Lemon Leaves - Kolonya

0 Ürün Yorumu
Japonya Özel Koleksiyonu Lemon Leaves - Kolonya
270 TL (1)
Limon ağacı yapraklarının canlandırıcı notaları... En taze ve canlandırıcı turunçgil notaları ile ba ... Devamını oku

270 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
571534
 • tab description Ürün Açıklaması

  Limon ağacı yapraklarının canlandırıcı notaları... En taze ve canlandırıcı turunçgil notaları ile başlayan bu koku, sizleri bir Akdeniz bahçesinde öğleden sonra yürüyüşüne çıkarıyor. Limon kabuğu ve mandalina notalarıyla birleşerek ruh halinizi değiştirecek tazeleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Orta notalardaki turunçgil yaprakları, kokuya zengin ve çiçeksi bir dokunuş ekliyor. Limon notalarının tazeleği limon çiçeği ile daha da güçleniyor, yasemin ve portakal çiçeğinin yumuşak etkisi ile taçlanıyor. Turunçgil ve çiçek notaları beyaz sedir ağacı, tonka fasulyesi ve misk sıcaklığıyla tamamlanıyor. Yeşil, taze ve eşsiz bir koku…

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Limon Kabuğu, Mandalina, Limon Çiçeği, Yasemin, Portakal Çiçeği, Sedir Ağacı, Tonka Fasulyesi, Misk
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.