Japonya Özel Koleksiyonu Citrus Tea - Kolonya

0 Ürün Yorumu
Japonya Özel Koleksiyonu Citrus Tea - Kolonya
270 TL (1)
Siyah çayla harmanlanmış narenciye notalarının ışıltılı tazeliği... Üst notaların taze ve ferahlatıc ... Devamını oku

270 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
568623
 • tab description Ürün Açıklaması

  Siyah çayla harmanlanmış narenciye notalarının ışıltılı tazeliği... Üst notaların taze ve ferahlatıcı açılışı sizleri limon ve bergamot ağaçları arasında gezintiye çıkarıyor. Orta notalarda, gardenya ve turunç yaprağının çiçeksi dokunuşu ile bir araya gelen su notaları, kombinasyona tatlı bir dokunuş katıyor. Güçlü aynı zamanda da rahatlatıcı siyah çay, alt notalarda hayat buluyor. Sedir ve misk notaları kokuya dinginlik katarak güzel bir kapanış sunuyor…

  Nasıl Kullanılır? 

  Dik tutarak püskürtün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Dik tutarak püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Limon, Bergamot, Nane, Gardenya, Turunç Yaprağı, Siyah Çay, Sedir Ağacı, Misk
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.