Idôle Aura Idôle Aura

Idôle Aura, hayallerini büyük yaşamak isteyen bütün bir kadın topluluğunun kokusu. Idôle Aura ile ba ... Devamını oku
850 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

557027
 • tab description Ürün Açıklaması

  Idôle Aura, hayallerini büyük yaşamak isteyen bütün bir kadın topluluğunun kokusu. Idôle Aura ile başarıya giden yol kolektif bir başarıdır. Bir kadından diğerine yayılan ve paylaşılan başarının durdurulamaz ışığını bünyesinde barındıran yeni bir parfüm. Bütün bir idol topluluğunu bir araya getiren ve birleştiren güçlü bir enerji.Birlikte hiçbir şey imkansız değildir. Birlikte hepimiz idolüz.Koku: Idôle Aura, ışıltılı yeni bir çiçek bağımlılığıdır.Bu ten çiçeği kokusunun kalbinde, tuz gülü, ışıltılı yasemin ve misk vanilya notalarının eşsiz kombinasyonu.Eşsiz bir mineral tazeliğine sahip bir Fleur de Sel uyumu, yeni bir ışıltılı ve güneş çiçeksiliğini ortaya çıkarmak için güllerin ve yaseminlerin çiçek kalbini yüceltir. Misk Vanilla, güneş tarafından ısıtılan çıplak ten hissi gibi şehvetli, sıcak ve saran bir iz ortaya koyuyor.Idôle Aura geleceğe kendini adamıştır ve çevreye duyarlı bir yaklaşımın parçasıdır: Madascagar'dan Vanilla Bourbon ve Türkiye'den Isparta'dan Gül yaprağı, sürdürülebilir bir tedarik zinciri ve dayanışma kaynağının bileşenleridir.Şişe: Kadınların iradesine ve kararlılığına saygı duruşunda bulunan ikonik Idôle şişesi, cüretkar silueti ile merkezinde, yayılan ve yayılan parlak ve güçlü bir aura ortaya çıkarır.Önünde enerjiyle titreşen pembe altın bir kalp ve arkada ışık saçan yanardöner beyaz bir hale olan çift taraflı bir şişe.Lancôme, 1935'ten beri Fransız mutluluğun markası.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Spray about 2 cm from your skin and focus on particularly warm places on your body: inside of wrists, under earlobes, behind the knees, to magnify your wake!
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL ,PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER / EAU, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, GERANIOL, TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, METHYL ANTHRANILATE, CITRAL, METHYL 2-OCTYNOATE, CI 14700 / RED 4, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, F.I.L B277769/1
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalarda Tuz ve Gül; Orta nota Yasemin; Temel notalar Vanilya ve Misk
 • Ürün Yorumları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.