İstanbul - Lüks Sabun

0 Ürün Yorumu
İstanbul - Lüks Sabun
320 TL (1)
Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı'nın baharat kokularından ilham alarak yaratılan ... Devamını oku

320 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
537142
 • tab description Ürün Açıklaması

  Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı'nın baharat kokularından ilham alarak yaratılan ikonik imza koleksiyonu ile İstanbul'un gizli kalmış kokularını keşfedin. İstanbul kokusunun keyfini banyonuza ve el hijyeni keyfinize taşıyan bu ürünle cildinizi kurutmadan temizlerken, ellerinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayın. Çeşitli nemlendiriciler ile harmanlanmış Atelier Rebul İstanbul lüks sabun, özel formülü ile yoğun nemlendirme sağlar, cildi temizlerken kurutmaz, nemlendirir ve yumuşatır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Sabunu elinizde köpürtüp bol suyla durulayın.
 • tab olfactory Koku notaları
  NOTALAR: Bergamot, Karanfil, Tarçın, Safran, Menekşe, Yasemin, Siyah Orkide, Amber, Tütün Yaprakları, Tonka Fasülyesi, Vanilya, Sedir Ağacı, Vetiver, Oud, Paçuli, Sandal Ağacı, Misk.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.