Hugo Boss Bottled - Eau de Toilette Set

0 Ürün Yorumu
Hugo Boss Bottled - Eau de Toilette Set
2.930 TL (1)
Başarılı olmak için hazırlanan BOSS erkeği rekabetçi, azimli ve iddialı. Günlük hazırlık ritüelleri ... Devamını oku

2.930 TL (1)
YENİ
SEPHORA KART'A -%20

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
715077
 • tab description Ürün Açıklaması

  Başarılı olmak için hazırlanan BOSS erkeği rekabetçi, azimli ve iddialı. Günlük hazırlık ritüelleri başarı için kişisel arayışının bir parçasıdır ve BOSS şişesi günlük görünümünün bir parçası haline gelmiştir. Kendinden emin ve çağdaş: temiz çizgiler, BOSS Bottled'ı ikonik bir klasik yapar ve BOSS'un bir koku içinde kapsüllenmesidir. Zarafet ve stili birleştiren modern erkek düşünülerek tasarlandı. Bu zamansız klasik koku ile günlük seçeneklerinizi geliştirin.

  Set İçeriği:

  Hugo Boss Bottled  Eau de Toilette 100 ml

  Hugo Boss Bottled  Shower Gel 100 ml

  Hugo Boss Bottled  Deodorant 150 ml 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Saçınızın üstünden ceketinizin içine büyük bir üçgen çizerek parfümünüzü püskürtün. Daha yoğun bir kullanım için, parfümünüzü boyun, boyun arkası, kulak arkası ve bilekler gibi nabız noktalarına püskürtün.
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst Notalar: Elma, Erik, Limon, Bergamot, Meşe yosunu ve Sardunya
  Orta Notalar:Tarçın, Karanfil
  Alt Notalar:Vanilya, Sandal Ağacı, Sedir, Vetiver ve Zeytin Ağacı
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

HUGO BOSS, kuruluşundan bu yana başarıya giden yolda kadın ve erkeklere eşlik etti. Yıllar geçtikçe, HUGO BOSS kokuları, rafine notaları ve zamansız, abartısız tasarımları sayesinde zarafet ve modernliği somutlaştırmayı hiç bırakmadı. HUGO veya BOSS, herkes kendini bu eşsiz ve sofistike kokulardan birinde bulacak.