Gülsha Masaj Taşı Gülsha Masaj Taşı

Doğal taşlarla yapılan yüz masajı Çin’e ait bir güzellik sırrıdır. Gülsha Yüz Masajı taşı, aşkın her ... Devamını oku
449 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

484428
  • tab description Ürün Açıklaması

    Doğal taşlarla yapılan yüz masajı Çin’e ait bir güzellik sırrıdır. Gülsha Yüz Masajı taşı, aşkın her formunun sembolü olan pembe quartzdan yapılmıştır. Bu doğal taş ile yapacağınız derin yüz masajı yorgun cildinizi canlandırmak için idealdir: Lenf drenajına ve ödem atılmasına yardımcı olur, kan dolaşımını arttırır, yüzdeki gerginliği azaltır, yorgunluğu giderir ve yüz kaslarını sitimüle eder. Gülsha eşsiz gül iksirlerinizi yüzünüze uyguladıktan sonra, kullanım şablonuna göre, yüz masajı taşınız ile hafifçe masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz. Haftada 2-3 kere 3 dakikalık kullanım önerilir. Cildinizde yara varsa veya hassas ise kullanmayınız.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    gülsha gül iksirlerinizi yüzünüze uyguladıktan sonra, kullanım şablonuna göre yüz masajı taşınız ile hafifçe masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz. Haftada 2-3 kere 3 dakikalık kullanım önerilir. Cildinizde yara varsa veya hassas ise kullanmayınız.
  • tab ingredients İçerik
    Pembe Kuvartz Taşı
  • Ürün Yorumları

Cilt bakımında gülün adı Gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz, 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!