Gülsha Masaj Taşı

0 Ürün Yorumu
Gülsha Masaj Taşı
999 TL (1)
Doğal taşlarla yapılan yüz masajı Çin’e ait bir güzellik sırrıdır. Gülsha Yüz Masajı taşı, aşkın her ... Devamını oku

999 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
484428
 • tab description Ürün Açıklaması

  Doğal taşlarla yapılan yüz masajı Çin’e ait bir güzellik sırrıdır. Gülsha Yüz Masajı taşı, aşkın her formunun sembolü olan pembe quartzdan yapılmıştır. Bu doğal taş ile yapacağınız derin yüz masajı yorgun cildinizi canlandırmak için idealdir: Lenf drenajına ve ödem atılmasına yardımcı olur, kan dolaşımını arttırır, yüzdeki gerginliği azaltır, yorgunluğu giderir ve yüz kaslarını sitimüle eder. Gülsha eşsiz gül iksirlerinizi yüzünüze uyguladıktan sonra, kullanım şablonuna göre, yüz masajı taşınız ile hafifçe masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz. Haftada 2-3 kere 3 dakikalık kullanım önerilir. Cildinizde yara varsa veya hassas ise kullanmayınız.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  gülsha gül iksirlerinizi yüzünüze uyguladıktan sonra, kullanım şablonuna göre yüz masajı taşınız ile hafifçe masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz. Haftada 2-3 kere 3 dakikalık kullanım önerilir. Cildinizde yara varsa veya hassas ise kullanmayınız.
 • tab ingredients İçerik
  Pembe Kuvartz Taşı
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Cilt bakımında gülün adı Gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz, 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!