GÜL KOLONYASI 50ML GÜL KOLONYASI 50ML

80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken,ısparta gülünün eşsiz ... Devamını oku
130 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537125
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken,ısparta gülünün eşsiz kokusu ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde tazeliği ve ferahlığı gün boyu yaşamanızı sağlayan Atelier Rebul gül kolonyası; her an çantanızda taşıyabileceğiniz boyutu ve sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Gül kolonyası ile el hijyeni rutininize nazik bir dokunuş katın, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dik tutarak püskürtün.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Elma, Armut, Menekşe Yaprağı, Gül, Karanfil, Vadi Zambağı, Tarçın, Misk, Sedir
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.