Full Face Brush Set - Fırça Seti

0 Ürün Yorumu
Full Face Brush Set - Fırça Seti
999 TL (1)
SEPHORA COLLECTION Yüz Fırça Seti, mükemmel bir cilt için 4 temel fırça ve bunları her yerde yanın ... Devamını oku

999 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
505321
 • tab description Ürün Açıklaması

  SEPHORA COLLECTION Yüz Fırça Seti, mükemmel bir cilt için 4 temel fırça ve bunları her yerde yanınızda taşıyabilmeniz için bir kese içerir.

  Ne tür bir görünüm için iyidir?
  Bu pratik 4 fırçalı set, tam yüz makyajı elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Fondöten fırçası ve Pudra fırçasından Kapatıcı, Allık ve Şekillendirmeye kadar: her fırça, mat, ışıltılı veya doğal ten makyajını çeşitli şekillerde uygulamak için seçilmiştir. Yeniden kullanılabilir bir karton kutu içinde yer alan bu fırçalar, her yere yanınızda götürebilmeniz için yıkanabilir pamuklu bir kese ile birlikte gelir. 

  SEPHORA COLLECTION Tam Yüz Makyaj Fırçaları Seti içeriği:
  -  ;Sıvı Fondöten Fırçası
  - Pudra Fırçası
  - Kapatıcı Fırçası
  - Allık Fırçası

  Bu fırça seti sorumlu bir yaklaşımın parçası olarak geliştirildi: 
  - Plastik dış ambalajın yerini karton aldı.
  - Fırçalar, kılları sentetik elyaftan yapıldığı için Vegan'dır. 
  - Karton ambalaj ve fırça sapları, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan yapılmıştır 
  - Bu ambalaj, fırçaları saklamak için yeniden kullanılabilir. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Likit fondöten
  Bu fırçanın yuvarlak başlığı, eşit bir uygulama için ve fondöteni fazladan almaması için özel olarak tasarlanmıştır. Kusurları kapatırken cildi eşitler ve pürüzsüzleştirir. Her türlü likit fondöten ile kullanılabilir.
  Tüyo: Daha fazla kapatıcılık için, hedeflenen alanlara dokunarak uygulamayı yenileyin. 

  Pudra 
  Toz, kompakt pudraları ve kompakt fondötenleri eşit şekilde uygulamak için yuvarlak, yoğun fondöten fırçası. Yoğun ancak yumuşak kılları, hafif ve ayarlanabilir kapatıcılık ile cildi sabitler ve matlaştırır.
  Tüyo: Bronzlaştırıcı uygulamak için kullanılabilir. 

  Kapatıcı 
  Maske efekti vermeden doğal bir görünümle her türlü dokudaki kapatıcıları uygulamak için tasarlanmış bir fırça. Kısa lifleri & koyu halkaları, kızarıklıkları ve diğer tüm cilt endişelerini kamufle etmek için kapatıcıyı dağıtmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. 
  Tüyo: Kapatıcıyı uygulamak için kullanılabilir.

  Allık 
  Bu fırçanın açılı şekli, hassas ve homojen bir uygulama için yüzün hatlarını kendiliğinden birleştirir. Elmacık kemiklerini şekillendirmek veya keskinleştirmek için idealdir ve her türlü pudra ve krem ​​allık ile kullanılabilir.
  Tüyo: Kontür için kullanılabilir. 
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection