Flower by Kenzo L'Absolue - Eau de Parfum Set

0 Ürün Yorumu
Flower by Kenzo L'Absolue - Eau de Parfum Set
4.871 TL (1)
 Flower by Kenzo ailesinin yeni üyesi FBK L'Absolue ile GELİNCİĞİN KALBİNE YOLCULUK: Uyanan bir ... Devamını oku

4.871 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
670639
 • tab description Ürün Açıklaması

   Flower by Kenzo ailesinin yeni üyesi FBK L'Absolue ile GELİNCİĞİN KALBİNE YOLCULUK: Uyanan bir çiçeğin ZARAFET ve FARKLILIK ile GÜCÜ YÜKSELİYOR! Çiçeğin MUTLAK GÜCÜ 'DÜNYAYI GÜZELLEŞTİRİYOR'!

  Alberto Morillas bizi çiçeğin kalbine davet ediyor ve bunu temsilen safranı seçiyor ve kalp notaya kırmızı altın olarak bilinen; dünyanın en değerli baharatı, en nadide ve en pahalı baharatı safranı ekliyor. Kokuya enerji ve dinamizm getiren bir mandalina üst notası, kalbinde safran, portakal çiçeği, şam gülü ve sümbülteber. Dip notada, beyaz misk ve paçuli ile sarmalanmış vanilya, hassas bir şekilde şehvetli ve kararlı bir şekilde bağımlılık yapan bir iz bırakıyor. Bu yeni kokuya çiçeğin en mutlak versiyonu; 'Kesinlikle Çiçek' diyoruz.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Saçınızın üstünden ceketinizin içine büyük bir üçgen çizerek parfümünüzü püskürtün. Daha yoğun bir kullanım için, parfümünüzü boyun, boyun arkası, kulak arkası ve bilekler gibi nabız noktalarına püskürtün.

 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL , PARFUM (FRAGRANCE) , AQUA (WATER) , GERANIOL , CITRONELLOL , HYDROXYCITRONELLAL , LINALOOL , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , LIMONENE , FARNESOL , ISOEUGENOL , BHT , CITRAL , BENZYL ALCOHOL , BENZYL BENZOATE , COUMARIN , BENZYL SALICYLATE , TOCOPHEROL , CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
 • tab olfactory Koku notaları

  Tepe Notaları: SAFRAN.

  Kalp Notaları: ŞAM GÜLÜ ÖZÜ, PORTAKAL ÇİÇEĞİ.

  Dip Notaları: VANİLYA VE BEYAZ MİSK


 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Kenzo Takada, daha güzel bir dünya için, 1964’te doğduğu Japonya’dan Paris’te moda dünyasını sallamak için ayrıldı. Kenzo modası; beklenmedik, gür ve karmaşık baskıların kompozisyonu ile renkli ve çoğul bir kültürel etkiye sahip. Kenzo’nun cesur özgürlüğü ve neşeli ruhu, yıllardır her Kenzo parfüm tasarımına yansıyor.