False Lashes Applicator - Takma Kirpik Aplikatörü

0 Ürün Yorumu
False Lashes Applicator - Takma Kirpik Aplikatörü
329 TL (1)
Kirpiklerinize saniyeler içinde hassas bir şekilde yapıştırmak için bu aplikatörü kullanın. ... Devamını oku

329 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
623569
 • tab description Ürün Açıklaması

  Kirpiklerinize saniyeler içinde hassas bir şekilde yapıştırmak için bu aplikatörü kullanın.
  -Zahmetsiz uygulama için ergonomik tasarım

  -Etkili, hızlı ve hassas takma kirpik uygulaması.
  Bu aplikatörle takma kirpiklerinizi bir profesyonel gibi uygulayın! Bu iyi tasarlanmış araç, kirpik uygulamasını eğlenceli hale getirir. Kirpik çizgisinin çizgisini mükemmel bir şekilde takip eden ucuyla tutması kolaydır. Aplikatör, takma kirpiklerinizi mükemmel biçimde tutar, böylece onları uygularken daha da hassas olabilirsiniz. Takma kirpikleri dikkatlice çıkarmak için de kullanabilirsiniz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Herkesin yapabileceği kadar kolay
  -Aplikatörü kullanarak takma kirpikleri alın ve bandın tabanına ince bir çizgi kirpik yapıştırıcısı uygulayın. Tutkalın sertleşmesi için birkaç saniye bekleyin, ardından takma kirpikleri doğal kirpik çizginizin tabanına yerleştirin. Kesin sonuçlar için gözünüzün ortasından dış köşesine doğru dikkatlice bastırın. Kirpik şeridi çok uzunsa dış kenarını keserek kısaltın. Takma kirpikleri çıkarmak için aplikatörü kullanarak kirpikleri tutun ve yavaşça çıkarın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection