FACE EXFOLIATING DISC FACE EXFOLIATING DISC

NEDEN SEVİYORUZ?Yüzü nazikçe temizlemek ve peeling etkisi yapmak için küçük bir silikon sünger ... Devamını oku
59,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

458800
 • tab description Ürün Açıklaması

  NEDEN SEVİYORUZ?
  Yüzü nazikçe temizlemek ve peeling etkisi yapmak için küçük bir silikon sünger.

  SEPHORA KOLEKSİYONU peeling etkili diski ile cildi günlük olarak temizler ve arındırır.

  O ne yapıyor?
  Cildi her türlü yüz temizleyicisiyle temizler ve ölü hücrelerin ve kirlerin giderilmesini destekler. Silikon masaj uçları cildin nazikçe pul pul dökülmesine yardımcı olur.

  Ultra pratik vantuzlu ucu banyodaki tüm yüzeylere yapışmasını sağlar. Çevreye duyarlı, makalesi sürdürülebilir yönetilen ormanlardan geliyor.

  Avantajları:
  - Ergonomik şekli tutmayı kolaylaştırır.
  - Her türlü yüz temizleme dokusuyla kullanılabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Yüzü temizlemek için günlük kullanım:,1. Nemli cilde yüz temizleyicinizi uygulayın ve ya doğrudan diske yüz temizleyisi dökün ve cildi nemlendirin,2. Küçük dairesel hareketlerle peeling diski ile masaj yapın.,3. Suda durulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection