Dry Texture Spray Dry Texture Spray

Uzun süreli tutuşa sahip, zahmetsiz, eskimeyen stiller için kuru argan yağı içeren doku spreyi. Kayg ... Devamını oku
589 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

499747
 • tab description Ürün Açıklaması

  Uzun süreli tutuşa sahip, zahmetsiz, eskimeyen stiller için kuru argan yağı içeren doku spreyi. Kaygısız, dokulu hacimli stiller için bitirme spreyi olarak Moroccanoil® Dry Texture Spray  kullanın. Ayrıca kaymayan örgüler ve kabarık saçlar için gereken temel tutuşu sağlamak için hazırlık spreyi olarak da kullanılabilir.Kullanmadan önce iyice çalkalayın.Kuru saça 20 cm mesafeden eşit olarak püskürtün.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - İyice çalkalayın.
  - 20 cm uzaklıktan kuru saça eşit şekilde sıkın.
  - Daha da fazla dolgunluk ve hacim eklemek için saçı parmaklarınızla tarayın.
 • tab ingredients İçerik
  Hydrofluorocarbone 152A, butane, alcool SD 40B (alcool dénat.), copolymère VP/VA, zéolite, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), eau, protéine de blé hydrolysée amp-isostearoyl, parfum, glycérine, acétate d'éther ally PEG/PPG-15/15, méthoxycinnamidopropyl hydroxysultaïne, diméthicone PEG/PPG-17/18, acétyl triéthyl citrate, octadécyl DI-T-Butyl-4-hydroxyhydrocinnamate.
 • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.