Dry Shampoo Dark Tones Dry Shampoo Dark Tones

Saç renginiz size özgüdür, kuru şampuanınız da öyle olmalıdır. Koyu Saç Tonları ve Açık Saç Tonları ... Devamını oku

Tam boy

Seyahat boyu

539 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

499698
YENİ
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saç renginiz size özgüdür, kuru şampuanınız da öyle olmalıdır. Koyu Saç Tonları ve Açık Saç Tonları olmak üzere iki formül şeklinde ilk kuru şampuanımızı görücüye çıkarıyoruz. Moroccanoil® Koyu Tonlar İçin Kuru Şampuan, birikintileri ve kokuyu yok eden ultra ince, yağ emici pirinç nişastası içerir ve saçı anında temizleyip canlandırır. UV koruyucu, argan yağıyla zenginleştirilmiş formülü anında parçalanarak kalıntı bırakmaz ve koyu tonların doğal zenginliğini korur.Kullanımı: İyice sallayın. Moroccanoil® Kuru Şampuan’ı 15 – 20 cm uzaklıktan saç diplerine sıkın. Kurumasını bekleyin ve ardından ıslak şampuanla yaptığınız gibi masaj yaparak saç derisine yedirin. Fırçayla tarayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - İyice çalkalayın.
  - Kuru saça 15 - 20 cm mesafeden diplere sıkın.
  - Kurumaya bırakın, ardından standart bir şampuanıyla saç derisine masaj yapın.
  - Saçı fırçalayarak bitirin.
 • tab ingredients İçerik
  Hydrofluorocarbone 152a, butane, amidon Oryza Sativa (riz), alcool SD 40-B (alcool dénat.), disiloxane, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), PVP, eau, parfum, magnésium stéarate, diisopropyl adipate, chlorure de cétrimonium, méthoxycinnamidopropyl hydroxysultaine, CI 60725 (Violet 2), CI 17200 (Rouge 33).
 • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.