DRY BRUSH FIRÇA TEMİZLEME SÜNGERİ

Toz pigmentini kıllardan hızlı ve kolay bir şekilde temizleyen kuru bir makyaj fırça temizleme s ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

498575
  • tab description Ürün Açıklaması

    Toz pigmentini kıllardan hızlı ve kolay bir şekilde temizleyen kuru bir makyaj fırça temizleme süngeri, böylece gölgeler arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz - su veya sabun gerekmez. Çok zaman geçmeden temizleyin: Fenty Beauty’nin Kuru Fırça Temizleme Süngeri, makyaj fırçalarındaki tozları anında temizler. Herhangi bir rengi temizleyin, sonra zahmetsizce yeni bir renge geçin. Bu kuru sünger, sadece birkaç yumuşak kaydırma hareketi ile pigmentleri emen ekstra mükemel bir dokuya sahiptir, böylece gözlerinize makyaj yapmak hızlı bir tek fırça işine dönüşür. En sevdiğiniz göz fırçalarını temizlemek veya bronzlaştırıcı, allık arasında bir aksama olmadan geçiş yapmak için kullanın: Taşınabilir, tekrar kullanılabilir bir metal kutu içinde paketlenmiş olan Kuru Fırça Temizleme Süngeri, mükemmel bir seyahat boyu hayat kurtarıcısıdır.

  • Ürün Yorumları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna