DRAMATICALLY DIFFERENT NEMLENDİRİCİ JEL

Dermatologlar tarafından geliştirilen nemlendirici cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve cilt bozukluklar ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

575511
  • tab description Ürün Açıklaması

    Dermatologlar tarafından geliştirilen nemlendirici cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve cilt bozukluklarını iyileştirmeye yardımcıdır. Daha ışıltılı bir cilt elde etmenize yardımcı olur. İpeksi formülü ile 8 saat boyunca nemlendirme. Cilt tarafından hızlıca emilir. Cildin doğal nem bariyerini koruyarak nemi cilde hapseder. Nemli cilt daha genç ve ışıltılı gözükür.Ayçiçeği tohumu, Salatalık Özü ile cildin nem bariyerini güçlendirir, dayanıklılığını arttırır ve cildin doğal nem dengesini düzenler. Hyalüronik Asit mıknatıs görevi yaparak havadaki nemi cilde çeker. Kuru / Karma cilt tipleri için uygundur.

  • Ürün Yorumları

Dermatologların oluşturduğu dünyadaki ilk marka olan Clinique, cildinizde gözle görülür sonuçlar elde etmeniz için basit, etkili ve güvenli ürünler sunar. Paraben ve ftalat içermeyen kokusuz formüller, ciltte tahriş yapmadan maksimum sonuçlar garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Clinique'le tamamen mutlu bir cilt.