Double Wear Mascara Zero-Smudge Mascara Double Wear Mascara Zero-Smudge Mascara

15 saat Kalıcı, uzun kirpikler ve Sıfır dağılma. Kalıcılığına, mükemmel uzunluğuna ve gücüne hayran ... Devamını oku

01 Black

490 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

167719
 • tab description Ürün Açıklaması

  15 saat Kalıcı, uzun kirpikler ve Sıfır dağılma.

  Kalıcılığına, mükemmel uzunluğuna ve gücüne hayran kalacaksınız. Uyguladıktan sonra gördüğünüz özenle ayrılmış ve dağılmayan kirpikleri gün boyunca da görebilmenizi sağlayan yenilikçi polimer teknoloji içeren Smudge shield sayesinde mascara sabitlenerek kirpiklere kalıcı olarak etki eder.

  Yüksek sıcaklıklar, yoğun nem ve terleme gibi çevresel faktörlere direnir ve sizi hiç rahatsız etmez.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kirpiğe kökten uca kadar uygulayın. Fırça ile tarayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Bayan Estée Lauder tarafından 1946’da kurulan Estée Lauder markası, o yıldan itibaren yenilikçiliğe ve en doğru servisi vermenin gücüne inanmaktadır. Bayan Estée Lauder markasını yaratırken eşsiz bilgi birkimini, deneyimlerini, tutkusunu, ailesinin önceliklerini ve tabi ki de örnek ürünlerini kullandı. Ona göre her kadın güzel olabilirdi. 1960 yılı itibariyle Estée Lauder ürünleri dünyaya açılarak 150'nin üzerinde ülkede satılmaya başlamıştır ve ikonik ürünleri ve servisleriyle günümüzde kozmetik sektörüne yön veren öncü markalardan biri olarak konumlanmış durumdadır.