Don't Despair, Repair! Strengthening Treatment Hair Oil

0 Ürün Yorumu
Don't Despair, Repair! Strengthening Treatment Hair Oil
1.269 TL (1)
Saça pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırmak için onarıcı seramidlerle zenginleştirilmiş gü ... Devamını oku

1.269 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
534214
 • tab description Ürün Açıklaması

  Saça pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırmak için onarıcı seramidlerle zenginleştirilmiş güçlendirici saç yağı.Bu bakım yağı, fiziksel veya kimyasal hasarın neden olduğu saçuçlarını ve tırnak etlerini onarır,ayrık uçları kapatır. Seramidler ve esansiyel yağ asitleri, saçın parlaklığını, yumuşaklığını ve parlaklığını geri kazandırırken, saçın doğal lipitlerinin yenilenmesine yardımcı olur. % 97 doğal içeriklerden oluşan formül.Hafif ve silikon içermez, güçlendirici seramidler ve parlaklığı optimize eden macadamia fıstığı türevleri sayesinde sadece iki kullanımda hasarın %88'ini tersine çevirir ve ısının, kimyasalların ve elementlerin saça zarar veren etkilerini gideren antioksidan gül çiçeği yağı içerir. Ftalatlar, parabenler, sülfatlar, silikonlar ve yapay boyalar bulunmaz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kuru veya nemli saçlarınızın uçlarına ve hasarlı kısımlarına özen göstererek birkaç damla uygulayın.
  İnce saçlar: 1 veya 2 damla
  Kıvırcık gür saç: 2 veya 3 damla
  3B veya 3C tipi kıvırcık saç: Tutam başına 2 veya 3 damla
  4A veya 4C tipi kıvırcık saçlar: Tutam başına 3 veya 4 damla (veya gerektiğinde daha fazla) kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE(1), HYDROGENATED CASTOR OIL/SEBACIC ACID COPOLYMER(1), ETHYL MACADAMIATE(1), ROSE FLOWER OIL(1), CERAMIDE NP, SQUALANE(1), ROSE EXTRACT(1), FRAGARIA ANANASSA (STRAWBERRY) SEED OIL(1), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL(1), UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT(1), PANTHENOL, ROSA CANINA FRUIT OIL(1), HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PRUNUS DOMESTICA SEED OIL(1), TOCOPHERYL ACETATE, DICAPRYLYL ETHER(1), 1,2-HEXANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE(1), MALIC ACID, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM)

  (1) COCONUT, VEGETABLE, OR PLANT DERIVED


  (1) DéRIVé DE LA NOIX DE COCO, DE LéGUMES OU DE VéGéTAUX • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Briogeo, her saç tipine uygun şekilde tasarlanmış bir saç bakım markasıdır. Bu ürünler, doğanın en mükemmel bileşenleri sayesinde, saçın ve saç derisinin nemlenmesine, korunmasına ve kirlerden arındırılmasına destek olur. Kanıtlanmış formüller, doğal yağların, vitaminlerin ve antioksidanların ideal ölçüdeki karışımlarını içerir.