Detox Charcoal Konjac - Temizleyici Sünger

0 Ürün Yorumu
Detox Charcoal Konjac - Temizleyici Sünger
319 TL (1)
Cildi temizlemeye, saflaştırmaya ve yumuşatıp ışıltı kazandırmaya yardımcı olan arındırıcı yumuşak s ... Devamını oku

319 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
328466
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cildi temizlemeye, saflaştırmaya ve yumuşatıp ışıltı kazandırmaya yardımcı olan arındırıcı yumuşak sünger. - Konjak Sünger, arındırıcı özellikleriyle bilinen Konjactan ve matlaştırıcı özellikleriyle bilinen bambu kömürüyle yapılmıştır. - Yeşil Çaylı Konjak Sünger, arındırıcı özellikleriyle bilinen Konjactan ve antioksidan özellikleriyle bilinen yeşil çaydan yapılmıştır. - Doğal Konjak Sünger, masaj özellikleri sayesinde mikro dolaşıma yardımcı olur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Süngeri yumuşatmak için 3 dakika suda bekletin.
  Hafifçe sıkın ve dairesel hareketlerle yüzünüze ve vücudunuza hafifçe masaj yapın.
  Kullandıktan sonra durulayın ve havayla kurumaya bırakın.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Erborian cilt bakım markası « Herbes d’Orient », geleneksel farmakope listesindeki bitkilerin etkinliğini Kore formülasyon teknolojileriyle birleştirir. Erborian, cilt bakımı ile makyaj arasındaki kesişim noktasını göz önünde bulundurarak ikonik BB krem ​​ve CC krem ​​gibi hibrit ürünler tasarlamıştır. Bu ürünler, markanın kesin ve apaçık olan bir arzusunu gerçekleştirmeye yöneliktir: Tüm kadınların mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmalarını sağlamak.