Crème Hydratante Matifiante

Karma ve yağlı ciltler için matlaştırıcı nemlendirici%90 oranında doğal kaynaklı içerikle formüle ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

516848
GOOD FOR
AQUA (WATER) , GLYCERIN , POLYMETHYL METHACRYLATE , SQUALANE , SODIUM POLYACRYLATE , PEG-7 GLYCERYL COCOATE , HYDROXYACETOPHENONE , 1,2-HEXANEDIOL , CAPRYLYL GLYCOL , ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER , SODIUM HYALURONATE , PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE , TRIDECETH-6 , CITRIC ACID , SODIUM HYDROXIDE.
  • tab description Ürün Açıklaması

    Karma ve yağlı ciltler için matlaştırıcı nemlendirici%90 oranında doğal kaynaklı içerikle formüle edilen Sephora Collection squalane gündüz kremi, karma ve yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Pürüzsüz bir cilt için nemden asla ödün vermeden fazla sebumu azaltır ve parlamayı sınırlar. Dokusu yağlı bir film bırakmaz ve cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirirken mat bir bitiş sağlar.  Aynı zamanda mükemmel bir makyaj bazıdır.Matlaştırıcı etkili skualen krem%90 oranında doğal içerikli matlaştırıcı gündüz kremi, etkinliği kanıtlanmış süper bileşenler içerir:- Nemlendirdiği bilinen zeytinlerden doğal olarak elde edilen skualen- Nemlendirici özellikleri ile bilinen buğdaydan elde edilen doğal kaynaklı hyaluronik asit. Cildin su tutmasına ve dehidrasyona karşı korunmasına yardımcı olur.Klinik olarak kanıtlanmış nemlendirici ve matlaştırıcı krem%90 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle formüle edilen Matlaştırıcı Nemlendirici Krem, komedojenik değildir ve tüm cilt tipleri için uygun olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Ürünün ve yıldız bileşenlerinin etkinliğine odaklanmak istediğimiz için bu ürün kokusuzdur.Sorumlu bir yaklaşımla geliştirilmiş yağlı ve karma ciltler için gündüz kremiMatlaştırıcı nemlendiricimizin tüpü %44 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır ve geri dönüştürülebilir (yerel olarak kontrol edin). Duruma gelince, sürdürülebilir bir şekilde yönetilen ormanlardan geliyor ve bitkisel bazlı mürekkeplerle süsleniyor.

    SİZİN İÇİN İYİ*En az %90 doğal kökenli içerikten oluşan formüllerDAHA İYİ BİR GEZEGEN İÇİN İYİ**Eko tasarımlı paketleme ve/veya malzemelerin sorumlu bir şekilde tedarik edilmesiVEGAN İÇİN İYİ***Hayvansal içerik içermeyen ürünler*Aferin sana** Gezegene daha iyi bakmak için iyi jestler***Veganlar için iyi

  • tab ingredients İçerik
    AQUA (WATER) , GLYCERIN , POLYMETHYL METHACRYLATE , SQUALANE , SODIUM POLYACRYLATE , PEG-7 GLYCERYL COCOATE , HYDROXYACETOPHENONE , 1,2-HEXANEDIOL , CAPRYLYL GLYCOL , ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER , SODIUM HYALURONATE , PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE , TRIDECETH-6 , CITRIC ACID , SODIUM HYDROXIDE.
  • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection