Compact Styler Lilac Chrome - Saç Fırçası

0 Ürün Yorumu
Compact Styler Lilac Chrome - Saç Fırçası
519 TL (1)
Güçlü bir tarza sahip, çok renkli mat krom saç fırçamız tek bir çarpıcı etki yaratıyor. Sakinle ... Devamını oku

519 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
651920
 • tab description Ürün Açıklaması

  Güçlü bir tarza sahip, çok renkli mat krom saç fırçamız tek bir çarpıcı etki yaratıyor. Sakinleştirici leylak ve güneş sarısı ipuçlarıyla bu fırça, sizi kesinlikle muhteşem saçlar havasına sokuyor.
  Hareket halindeyken iplikleri açmak, yumuşatmak ve yumuşatmak için mükemmel olan Kompakt Şekillendiricimiz, el çantanızın olmazsa olmazıdır. Dişleri koruyan geçmeli bir kapakla, onu herhangi bir çantaya koyabilir ve yine de oyununun zirvesinde olacağını bilebilirsiniz. İnce ila orta saç tipleri için üretilmiş olan iki katmanlı dişler, saçın arasından zahmetsizce ve nazikçe kayar ve size dolaşmayan, parlak bukleler bırakır.

 • tab ingredients İçerik
  ABS & TPEE
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Tangle Teezer, saçınızı tahrip etmeden taramanıza, kurutmanıza ve şekillendirmenize yardımcı olan patentli uç teknolojisini kullanan devrim niteliğinde bir saç fırçası markasıdır. Islak veya kuru fark etmeksizin tüm saç tipleri için uygundur. Hangi fırçanın sizin için en iyisi olduğunu keşfedin.