Classic Eye Göz Fırçası Seti Classic Eye Göz Fırçası Seti

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
649 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

370979
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  ZOEVA Classsic Eye Brush Set, sektördeki en iyi fırçaların geldiği markalardan biri olan ZOEVA’nın ultra lüks ve çok şık göz makyajı fırça setidir. Seyahatlerde de yanınızda rahatlıkla taşıyabilmeniz için şık siyah kese içine yerleştirilmiş 6 gösterişli ve yüksek performanslı fırça, siyah fırça sapı ve gümüş alüminyum yüzükten oluşan bir tasarıma sahiptir. ZOEVA Classic Eye Brush Set içinde gözlerinizi ve kaşlarınızı belirginleştirmek ve vurgulamak için 6 farklı göz makyaj fırçası bulunur.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: Makyaj fırçaları dünyasına dalıyorsanız veya sadece kapsamlı bir fırça seti arıyorsanız, ZOEVA’nın Klasik Profesyonel Fırça seti tam olarak sizin içindir. Fırçaların tümü ustaca hazırlandığından tıpkı bir uzman gibi ürünleri karıştırıp uygulayabilirsiniz.
  Setin içindeki fırçalar: 227 Luxe Soft Definer, 231 Luxe Petit Crease, 234 Luxe Smoky Shader,315 Fine Liner, 317 Wing Liner ve 322 Brow Line

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.