Classic Brush Set Yüz ve Göz Fırça Seti Classic Brush Set Yüz ve Göz Fırça Seti

ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve ba ... Devamını oku
969 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

342323
 • tab description Ürün Açıklaması

  ZOEVA, renkli kozmetik ve makyaj fırçalarına olan sevgi ve tutkusuyla iyi bilinen, yenilikçi ve başarılı bir Alman kozmetik şirketidir. Bireysel güzelliği güçlendirme felsefesini ve her kadının kendi öz saygısını takip eden marka, olağanüstü kalitede ve zamansız tasarımlar üretmek için çok çalışır.
  Classsic Brush Set, sektördeki en iyi fırçaların geldiği markalardan biri olan ZOEVA’nın ultra lüks ve çok şık bir fırça setidir. Şık siyah kese içine yerleştirilmiş 8 gösterişli ve yüksek performanslı fırça, siyah fırça sapı ve gümüş alüminyum yüzükten oluşan bir tasarıma sahiptir. Klasik Fırça Seti içinde ten makyajı(fondöten, kontür, allık ve pudra) için 3 fırça, göz ve kaşları tanımlamak ve belirginleştirmek için 5 adet far fırçası mevcuttur.
  Bilinmesi gereken diğer noktalar: Makyaj fırçaları dünyasına dalıyorsanız veya sadece kapsamlı bir fırça seti arıyorsanız, ZOEVA’nın Klasik Profesyonel Fırça seti tam olarak sizin içindir. Fırçaların tümü ustaca hazırlandığından tıpkı bir uzman gibi ürünleri karıştırıp uygulayabilirsiniz.
  Fırçaların özellikleri ve kullanımı:
  Yüz fırçaları - 105 Luxe Highlight: highlighter (aydınlatıcı) uygulamak için. 125 Stippling: airbrush makyaj görümü ile fondöten uygulamak için. 128 Cream Cheek: krem ve pudramsı allık uygulamak ve karıştırmak için. 142 Concealer Buffer: concealer(kapatıcı) uygulamak ve harmanlamak için.
  Göz fırçaları - 227 Luxe Soft Definer: farları yumuşakça karıştırmak ve pürüzsüzleştirmek için. 228 Luxe Crease: göz çukurunda farları karıştırmak ve gölge vermek için. 230 Luxe Pencil: köşeleri net bir şekilde gölgelendirmek ve pürüzsüzleştirmek için. 317 Wing Liner: detaylı eyeliner çizgisi ve kusursuz bir kuyruk için.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

ZOEVA, kadınların kişisel güzelliğine odaklanan, makyaja ve fırçalara olan derin tutkusu ve sevgisiyle tanınan genç bir Alman kozmetik markasıdır. Her ZOEVA ürünü, özveri ile tasarlanmaktadır.