DIOR

Capture YouthIntense RescueAge-DefyingRevitalizing Oil-Serum

Intense Rescue yüz serumu, cildin yüzeyindeki kuruluğu onarmaya ve nemlendirmeyi sürdürmeye yardımcı ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

466118
  • tab description Ürün Açıklaması

    Intense Rescue yüz serumu, cildin yüzeyindeki kuruluğu onarmaya ve nemlendirmeyi sürdürmeye yardımcı olmak için cildin bariyerini güçlendiren ilk yoğun, lipit yenileyici yağ serumudur.

    Yoğun Kurtarma ile Dior, kuru, stresli, lipit eksikliği olan cildi hedef alır. Intense Rescue serumu, anında beslenmiş, esnek ve rahat hisseden bir cilt için kuruluğu onarmaya yardımcı olur.

    Argan Yağı cildi besleyerek anında rahatlık hissi sunar. Tamanu'nun yağ asitleri cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Antioksidan Iris Florentina, cildin gençlik başkentinin korunmasına yardımcı olur. 

  • Ürün Yorumları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.