DIOR

Capture Youth Intense Rescue - Yaşlanma Karşıtı Serum

0 Ürün Yorumu
Capture Youth Intense Rescue - Yaşlanma Karşıtı Serum
3.180 TL (1)
Intense Rescue yüz serumu, cildin yüzeyindeki kuruluğu onarmaya ve nemlendirmeyi sürdürmeye yardımcı ... Devamını oku

3.180 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
466118
 • tab description Ürün Açıklaması

  Intense Rescue yüz serumu, cildin yüzeyindeki kuruluğu onarmaya ve nemlendirmeyi sürdürmeye yardımcı olmak için cildin bariyerini güçlendiren ilk yoğun, lipit yenileyici yağ serumudur.

  Yoğun Kurtarma ile Dior, kuru, stresli, lipit eksikliği olan cildi hedef alır. Intense Rescue serumu, anında beslenmiş, esnek ve rahat hisseden bir cilt için kuruluğu onarmaya yardımcı olur.

  Argan Yağı cildi besleyerek anında rahatlık hissi sunar. Tamanu'nun yağ asitleri cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Antioksidan Iris Florentina, cildin gençlik başkentinin korunmasına yardımcı olur. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Yeni* Gençlik Protokülü 3 kullanım önerisi: 1. Capture Youth kremini zengin bir dokuya dönüştürmek için doğrudan bir spatulaya 2-3 damla eklenir. 2. Gece bakımı olarak, besleyici bir etki için kalın bir tabaka halinde uygulanmalıdır. 3. Cildi beslemek ve rahatlatmak için yüzün kuru bölgelerine uygulayın. * Dior'da.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Christian Dior, 1946 yılında moda evini kurduğu zaman yeni bir kadın hayal etti, daha güzel ve daha mutlu. Bugün, Dior moda evi kokuları, rujları, uzman cilt bakım ürünleri ve couture tasarımlarıyla mutlak yaratıcılığı ve zerafeti kutluyor.