Calm Essentiel

0 Ürün Yorumu
Calm Essentiel
1.985 TL (1)
Bu besleyici yağ, maksimum tolerans ve etkinlik için minimum içerikle formüle edilmiş hassas ciltler ... Devamını oku

1.985 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
541492
 • tab description Ürün Açıklaması

  Bu besleyici yağ, maksimum tolerans ve etkinlik için minimum içerikle formüle edilmiş hassas ciltler için temel duyusal bakımdır. Organik kamelya yağı ve organik kayısı yağı ile zenginleştirilmiş %98 doğal içeriklerle bu yüz bakımı, ciltteki rahatsızlık hissini anında yatıştırır ( kuruluk, gerginlik).Cildiniz rahatlar, beslenir, esnek ve yumuşak olur.Günden güne tolerans seviyeleri artar.
  Yatıştırılmış, nemlendirilmiş, yumuşak ve esnek bir cilt için mükemmel olan besleyici bir yağ.

  Bu tedavinin sırrı nedir?
  Yeni bir bitki özü: adaçayı.
  Misk adaçayı*, cilt için yatıştırıcı ve faydalı özellikleriyle geleneksel olarak bilinen bir bitkidir. Clarins Laboratuvarları, bitkiden saflaştırılmış bir molekül çıkardı: ciltle uyum sağlayan ve anında yatıştırılmasını ve korunmasını sağlayan sclareolide. Ayrıca cildin daha az hassas olmasına yardımcı olur.

  Clarins Plus:
  -Hassas ciltler için uzmanlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.
  -Optimum tolerans için temel bileşenler.
  -Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş misk çiçeksi bir koku. Narin ve saran, sizi yatıştırmak ve rahatlatmak için yaratılmıştır.
  - Ultra duyusal bir doku.
  Kimin için: Rahatsızlık hissini yatıştırmak ve cildini korumak için özel ürünler arayan hassas cilde sahip tüm kadınlar.

  FRANSA'DA YAPILMIŞTIR* (*Fransa'da üretilmiştir)

 • tab tips Kullanım Önerileri
  yağı tercihen gece kullanabilirsiniz. - yatıştırır, besler, korur - cildin «sıfırlanması» için yağı tek başına 10-20 günlük bir kür olarak uygulayabilirsiniz.
 • tab ingredients İçerik
  CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. SQUALANE. PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL. PARFUM/FRAGRANCE. SCLAREOLIDE. TOCOPHEROL [V3668A.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Clarins güzelliğe önem verir, aşktan ilham alır. Paris’te 1954 yılında kapılarını açtığı ilk Clarins enstitüsü Jacques Courtin-Clarins’in kadınların güzelliğine duyduğu aşk ve saygıdan doğmuştur. Lüks segment Cilt bakımı kategorisinde Avrupa’nın 1 numaralı markası olan Clarins, kadınlara doğanın en iyisini, en değerli içeriklerini sunmak için durmadan çalışmaktadır.