BVLGARI ALLEGRA RIVA SOLARE

“Riva Solare, bitmeyen bir İtalya tatili gibi.” Jacques Cavallier Bvlgari Allegra, sizi masmavi ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

546291
BERGAMOT, NEROLI
BERGAMOT, NEROLI
  • tab description Ürün Açıklaması

    “Riva Solare, bitmeyen bir İtalya tatili gibi.” Jacques Cavallier Bvlgari Allegra, sizi masmavi denizin güneşli gökyüzü altında parıldadığı İtalyan Rivierası'na götürüyor.Deniz kenarında güneşleniyorsunuz, güneşin sıcaklığı teninizi okşuyor ve rüzgar ona karşı esiyor. Kıyı şeridini çevreleyen ağaçlarla birlikte gelen tazeleyici deniz etkisini ve turunçgil kokusunu içinize çekiyorsunuz. Şezlongunuzdan uçurumlara ve hiç bitmeyen masmavi sulara doğru bakıyorsunuz ve nefes kesici manzarayı yakalıyorsunuz: İtalyan Rivierası'nın Roma incelikleriyle ışıldayan görkemli renkleri karşınızda!    Bu canlandıran enerjik ve ışıltılı turunçgil kokusu Riva Solare’de hayat buluyor. Açılışı mayhoş Calabria bergamotu yapıyor. Yalnızca Bvlgari için hazırlanan bu taze yeni nota, hem İtalyan Riveriası’nı hem de markanın İtalyan ruhunu yakalıyor. Turunçgilin hakimiyeti portakal çiçekleri tarafından ele geçiriliyor. Osmantus çiçeği ve mandalinanın ışıltılı notaları ile tazeleniyor. Şehvetli misk notasının uyumu ile birlikte Riva Solare, güneşin şehvetini canlandırıyor ve Akdeniz’in heyecan verici özgürlüğünü açığa çıkarıyor.   Nasıl Kullanılır? Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

  • tab ingredients İçerik
    BERGAMOT, NEROLI
  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.