Allegra Riva Solare - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Allegra Riva Solare - Eau de Parfum
Başlangıç Fiyatı: 5.550 TL
“Riva Solare, bitmeyen bir İtalya tatili gibi.” Jacques Cavallier Bvlgari Allegra, sizi masmavi ... Devamını oku

8.050 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
546291
 • tab description Ürün Açıklaması

  “Riva Solare, bitmeyen bir İtalya tatili gibi.” Jacques Cavallier Bvlgari Allegra, sizi masmavi denizin güneşli gökyüzü altında parıldadığı İtalyan Rivierası'na götürüyor.Deniz kenarında güneşleniyorsunuz, güneşin sıcaklığı teninizi okşuyor ve rüzgar ona karşı esiyor. Kıyı şeridini çevreleyen ağaçlarla birlikte gelen tazeleyici deniz etkisini ve turunçgil kokusunu içinize çekiyorsunuz. Şezlongunuzdan uçurumlara ve hiç bitmeyen masmavi sulara doğru bakıyorsunuz ve nefes kesici manzarayı yakalıyorsunuz: İtalyan Rivierası'nın Roma incelikleriyle ışıldayan görkemli renkleri karşınızda!    Bu canlandıran enerjik ve ışıltılı turunçgil kokusu Riva Solare’de hayat buluyor. Açılışı mayhoş Calabria bergamotu yapıyor. Yalnızca Bvlgari için hazırlanan bu taze yeni nota, hem İtalyan Riveriası’nı hem de markanın İtalyan ruhunu yakalıyor. Turunçgilin hakimiyeti portakal çiçekleri tarafından ele geçiriliyor. Osmantus çiçeği ve mandalinanın ışıltılı notaları ile tazeleniyor. Şehvetli misk notasının uyumu ile birlikte Riva Solare, güneşin şehvetini canlandırıyor ve Akdeniz’in heyecan verici özgürlüğünü açığa çıkarıyor.   Nasıl Kullanılır? Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  BERGAMOT, NEROLI
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku Ailesi: Çiçeksi Turunçgil Notalar: Bergamot, Neroli
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

İtalyan yaşam tarzının renkli ve muhteşem duyguları ile Bvlgari kadar benzersiz ve cesur bir ifade yaratmak için Allegra ailesini keşfedin! Magnifying koleksiyonundan seçeceğiniz bir esans ile kokunuzu kişiselleştirebilirsiniz.