BVLGARI ALLEGRA FANTASIA VENETA

“Tüm İtalyan sofistikeliği tek bir parfümde. ” Jacques CavallierBvlgari Allegra sizi en seçkin ve co ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

546286
PATCHOULI, RED PEACH
  • tab description Ürün Açıklaması

    “Tüm İtalyan sofistikeliği tek bir parfümde. ” Jacques CavallierBvlgari Allegra sizi en seçkin ve coşkulu İtalyan festivallerinden olan efsanevi Venedik Karnavalı’na davet ediyor. On yedi gün boyunca, şehrin meşhur mimarisi ve kanallarından ziyade görkemli manzaralarını gözler önüne seriyor. Tüm sokaklar İtalyan yaşam tarzını ve Bvlgari'nin kalbindeki renkli zenginliği ve neşeli ruhu kutlayan coşkulu maskeli balolarla dolup taşıyor.Heyecanlı regatta yarışlarını izlerken, yerel bir sarayda seçkinler için düzenlenen maskeli baloyu görmeyi bekliyorsunuz. Ziyafet, ilgi çekici karşılaşmalar ve sınırsız kahkaha – bunun daha önce eşini benzerini görmediğiniz bir parti olacağına eminsiniz.  Fantasia Veneta, bu fantezi dünyasının büyüleyici enerjisini unutulmaz bir şipre kokusu ile sunuyor. Lüks kompozisyon, Endonezya paçulisini öne çıkarıyor. Yalnızca Bvlgari’ye özel olarak yaratılan bu nota, sizi zengin ve gösterişli kostümlerin olduğu maskeli bir baloya davet edecek kadar değerli ve özel. Karnaval gibi, kokudaki şipre notaları beklenmedik birliktelikler sunuyor – kırmızı şeftali notası ve bağımlılık yapan vanilya kokusu.Fantasia Veneta, sizi festivallerin muhteşem zenginliğiyle sarmalayarak, unutamayacağınız bir izlenim bırakmanın heyecanını yaşatıyor. Nasıl Kullanılır? Temiz tene istenilen sıklıkta uygulanabilir.

  • tab ingredients İçerik
    PATCHOULI, RED PEACH
  • Ürün Yorumları

Bulgari evi yıllardır en sofistike mücevherleri ile İtalyan lüksünün standartlarını oluşturmaktadır. Mücevherdeki uzmanlığını parfüm dünyasına çeviren Bvlgari, doğanın en değerli mücevherleri ile yeni kokular yaratmak için bir yolculuğa çıkmıştır. Aynı mücevherinde olduğu gibi kadınların doğal güzelliğini, ikonik malzemelerle tamamlar. Mücevherinde kullandığı sanatı ve işçiliği parfümlerinde de kullanır. Yeniliklerinde ve tasarımlarında aynı prensipleri kullanarak, lüks parfüm koleksiyonunu yaratır.