BOSS BOTTLED DEO SPRAY 150 ML BOSS BOTTLED DEO SPRAY 150 ML

Günün Adamı, Güçlü Etkileyici Yönü İle Kendine Güvenen, Başarılı
450 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

60746
 • tab description Ürün Açıklaması

  Günün Adamı, Güçlü Etkileyici Yönü İle Kendine Güvenen, Başarılı Erkek

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ISOPROPYL MYRISTATE, BISABOLOL, LINALOOL, LIMONENE, TOCOPHEROL, FARNESOL.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst Notalar: Elma, Erik, Limon, Bergamot, Meşe yosunu ve Sardunya Orta Notalar:Tarçın, Maun ve Karanfil Alt Notalar:Vanilya, Sandal Ağacı, Sedir, Vetiver ve Zeytin Ağacı
 • Ürün Yorumları

HUGO BOSS, kuruluşundan bu yana başarıya giden yolda kadın ve erkeklere eşlik etti. Yıllar geçtikçe, HUGO BOSS kokuları, rafine notaları ve zamansız, abartısız tasarımları sayesinde zarafet ve modernliği somutlaştırmayı hiç bırakmadı. HUGO veya BOSS, herkes kendini bu eşsiz ve sofistike kokulardan birinde bulacak.