Bitkisel Nemlendirici Hyalüronik Asit Serum - Onarıcı ve Nem Destekleyici

0 Ürün Yorumu
Bitkisel Nemlendirici Hyalüronik Asit Serum - Onarıcı ve Nem Destekleyici
460 TL (1)
NEDEN BADE NATURAL BİTKİSEL NEMLENDİRİCİ HYALÜRONİK ASİT SERUM? Bitkisel Hyalüronik Asit Serumu’nun ... Devamını oku

460 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
610097
 • tab description Ürün Açıklaması

  NEDEN BADE NATURAL BİTKİSEL NEMLENDİRİCİ HYALÜRONİK ASİT SERUM? Bitkisel Hyalüronik Asit Serumu’nun keşfine hazır olun! Bade Natural Bitkisel Nemlendirici Hyalüronik Asit Serum, doğanın mucizevi tohumlarından türetilen ve yüksek moleküler ağırlıklı bitkisel içerikle formülüze edildi. Bitkisel Hyalüronik Asit Oranı: %3 Doğanın Mucizesi: Cassia Özü! Cassia Özü’nün, 24 saat boyunca hyalüronik asitten daha güçlü bir nemlendirici olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Bitkisel Hyalüronik Asit’in canlandırıcı, nemlendirici ve kırışıklık karşıtı etkisini tüm gün cildinizde hissetmeye hazır mısınız? Cassia Özü’nün yüksek nem tutma özelliği, neroli ve aloe vera suyu ile daha da güçleniyor. İnce çizgi ve kırışıklıklar dolgunlaşırken, pürüzsüz görünüm sağlar. aynı zamanda cilt onarımını da zengin içeriğiyle destekliyor. Hint bitkisi Cassia angustifolia'nın tohumlarından elden edilen Cassia Özü; nemlendirici, kırışıklık karşıtı ve canlandırıcı özelliği ile doğanın en saf hali; su gibi… Pürüzsüz, yumuşak ve ipeksi! Gerçek Doğallık ve Güzelliğin botanik rüyası; Bitkisel Nemlendirici Hyalüronik Asit Serum! Canlı ve nemli bir cildin doğadan ilham alınmış hali, Bitkisel Nemlendirici Hyalüronik Asit Serum ile Doğal Güzelliğe Geri Sayım Başlasın! Mucizevi Bitki: Cassia Özü ile donuk ve kuru bir cilde meydan okuma zamanı! Daha parlak, daha esnek, daha canlı ve daha nemli bir cilt görünümüne merhaba demeye ne dersiniz?

 • tab tips Kullanım Önerileri
  BADE NATURAL BİTKİSEL NEMLENDİRİCİ HYALÜRONİK ASİT SERUM NASIL KULLANILIR? Cildinizi temizledikten sonra, yeterli miktarda serumu yer çekiminin aksine cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
 • tab ingredients İçerik
  CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, CASSIA ANGUSTIFOLIA SEED POLYSACCHARIDE, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, ALTHAEA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, HEDERA HELIX LEAF EXTRACT, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, CARRAGEENAN, XANTHAN GUM.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.