Aqua Resist Brow Definer - Kaş Kalemi

0 Ürün Yorumu
Aqua Resist Brow Definer - Kaş Kalemi
799 TL (1)
Yeniden tanımlanması gereken yapılandırılmamış kaşlar için en iyi müttefik.Ekstra ince ucu sayesinde ... Devamını oku

799 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
694039
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yeniden tanımlanması gereken yapılandırılmamış kaşlar için en iyi müttefik.

  Ekstra ince ucu sayesinde, uzun ömürlü kaş kalemi Aqua Resist Brow Definer, kaş çizgisini hassas bir şekilde şekillendirir ve yeniden tanımlar. Bu kalem, kesin bir sonuç için kaşları fırçalamak, bulanıklaştırmak ve şekillendirmek fikridir. Su geçirmez ve leke tutmayan formülü, ekstrem koşullarda bile gün boyu yerinde kalan doğal görünümlü kaşlar için 24 saat * aşınmayı garanti eder.

  Sonuçlar? 24 saat boyunca yeniden tanımlanmış kaşlar.

  5 renk seçeneği mevcuttur.

  HİÇ KALMAYAN GÖZLER için en iyi araçlar, profesyonellerle birlikte oluşturulmuş HİÇ İÇİN YAPIN. Yeni yüksek performanslı AQUA RESISTS BROWS serisi, mikro hassasiyet ve maksimum direnci birleştirerek her ihtiyaca ve kaşlara uygundur. Bir günde ne olursa olsun, herkesin kaşlarını ve bakışlarını güçlendirmek için en iyi müttefiklere ihtiyacı vardır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  1. Çizgiyi yeniden belirginleştirmek için fırça ile kaşları tarayın 2. Doğrudan kaşlarınıza uygulayın. 3. Diğer çizgilerle kontrast oluşturmak ve boyut katmak için uç kısma biraz daha bastırarak birkaç çizgi çizin. 4. Ürünü yaymak için entegre fırça ile kaşlarınızı tarayın.
 • tab ingredients İçerik
  Shades n°10 Soft Blonde & n°20 Deep Blonde : DIISOSTEARYL MALATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,C20-40 ACID,C20-40 ALCOHOLS,MICA,POLYETHYLENE,SYNTHETIC WAX,ISOAMYL LAURATE,GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE,ETHYLCELLULOSE,BORON NITRIDE,TOCOPHEROL,ASCORBYL PALMITATE,AQUA (WATER),PROPYL GALLATE,[+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES)]

  Shades n°30 Soft Brown & n°40 Medium Brown : DIISOSTEARYL MALATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,C20-40 ACID,C20-40 ALCOHOLS,POLYETHYLENE,SYNTHETIC WAX,ISOAMYL LAURATE,GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE,ETHYLCELLULOSE,BORON NITRIDE,MICA,TOCOPHEROL,ASCORBYL PALMITATE,AQUA (WATER),PROPYL GALLATE,[+/- CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES),CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]

  Shade n°50 Dark Brown : DIISOSTEARYL MALATE,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,C20-40 ACID,C20-40 ALCOHOLS,POLYETHYLENE,SYNTHETIC WAX,ISOAMYL LAURATE,GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE,ETHYLCELLULOSE,MICA,BORON NITRIDE,TOCOPHEROL,ASCORBYL PALMITATE,AQUA (WATER),PROPYL GALLATE,[+/- CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES)]""
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.