ABSOLUE PRECIOUS CELLS BESLEYİCİ CİLT BAKIM YAĞI

Muhteşem gül özlerinin yaşam gücünden esinlenen Absolue, Fransız cilt bakım bilimiyle birleşerek ola ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

318945
PRO-XYLANETM & THE ROSE ESSENTIAL OILBu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • tab description Ürün Açıklaması

  Muhteşem gül özlerinin yaşam gücünden esinlenen Absolue, Fransız cilt bakım bilimiyle birleşerek olağanüstü bir cilt bakım koleksiyonu sunar. ,Lancôme cildi beslemek ve aydınlığını ortaya çıkarmak için Absolue Precious Oil’i yarattı. Gül Özü Yağı, 7 değerli yağ ile birleşerek ciltte anında eriyor ve geriye ipeksi bir dokunuş bırakıyor.,Olağanüstü sonuçlar: Cilt beslenir ve kazandığı nem ile dolgun görünür. Yumuşak ve pürüzsüz hissedilir. Cilt, gençliğin aydınlık görünümünü ortaya çıkarır.,Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Cilt temizlendikten sonra yüz ve boyun dahilinde uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  PRO-XYLANETM & THE ROSE ESSENTIAL OIL  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Güzellik, Lancôme'in kadınlara sunduğu bir gül. Kadınların güzelliği görünüşün ötesine geçer. Cildin bir hissi, tüm duyuların uyanışı, kalp, beden ve ruh arasındaki bir uyumun yansımasıdır. Her kadının güzelliğine ve her kadına en iyi bilimsel yeniliklerimizi sunarak çiçeklenme özgürlüğüne sahip olmak istediğimize inanıyoruz. Lancôme için, yarının güzelliği canlı, cömert, çoğul olacak.