A Drop D'Issey çiçeksi miskli eau de parfum A Drop D'Issey çiçeksi miskli eau de parfum

DOĞANIN GÜZELLİĞİNİ BÜYÜTMEK İÇİN BİR DAMLA Issey Miyake'nin kadınlar için yeni Eau de Parfum'ü A ... Devamını oku
2.089 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

549198
 • tab description Ürün Açıklaması

  DOĞANIN GÜZELLİĞİNİ BÜYÜTMEK İÇİN BİR DAMLA
  Issey Miyake'nin kadınlar için yeni Eau de Parfum'ü A drop d'Issey, sizi Doğanın ve onun şiirinin saklı güzelliğini keşfetmek için dünyaya yeni bir perspektiften bakmaya davet ediyor. Bir misk notasının ve bir badem sütü yüzünün büyüteci altındaki çiçeksi güneşli leylak akoruna sahip bir parfüm. v
  BİR MİSK AKORU BÜYÜTECİNİN ALTINDAKİ GÜNEŞLİ BİR LEYLAK
  A drop d'Issey için Ane Ayo, doğa ve teknolojinin buluştuğu yerde içten çiçeksi bir koku, modern bir leylak hayal etti. Üst notada Şam gülü saf ve şeffaf bir çiçeksilik getiriyor. Kokunun kalbinde yer alan leylak, etik kaynaklı bir portakal çiçeği notası ve bir badem sütü akoru ile yoğunlaşıyor. Dip notasında, bir misk akoru, ileri dönüştürülmüş sedir ağacı ve vanilyanın buluşması kokuyu içtenlikle tamamlıyor.

  SADECE BİR DAMLA
  Mükemmel bir yuvarlak şeklin sadeliğini %5'i geri dönüştürülmüş camın şeffaflığıyla birleştiren şişesinde, büyütecin büyütme ve deforme etme optik etkisini keşfetmek için şişenin ortasından bakmak yeterli. İşte bu, olayları farklı görme, şiire ve hayal gücüne yer verme fırsatı. Bu damla şişesi, düz olarak yerleştirilmek üzere yapıldı. Arkasında, damladaki bir damla kullanımını kolaylaştırıyor.

  Kutusunun üzerinde, deforme eden, farklı bir şekilde görüntü veren ve bakışımızı yeni açılara doğru açan “balıkgözü” efekti olan parlak bir aynalı mercek bulunuyor. Kutusunun kağıdı, iyi yönetilen ormanlardan ve diğer kontrollü kaynaklardan geliyor.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  PARFÜM RİTÜELİ
  1. Kokuyu doğrudan cildinize nabız noktalarınıza (boyun, bilekler, dirseklerinizin çukuru) sıkın veya üst vücudunuz her yerine temiz tene sıkın.

  2. Uzatılmış bir iz için parfüm sürmeyi, A drop d'Issey'in duş kremi ve nemlendirici vücut sütü ile tamamlayın.
 • tab ingredients İçerik
  ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), DIPROPYLENE GLYCOL, AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BHT, LINALOOL, LIMONENE, CINNAMAL, EUGENOL
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst Notalar: Badem sütü akoru
  Kalp Notaları Güneşli leylak akoru
  Dip Notası: Misk notası
 • Ürün Yorumları

Her zaman yenilikçi bir vizyoner olan Issey Miyake, beklenmeyen şeyleri yaratmayı sever. Sanat, mimarlık ve kişisel deneyimlerden ilham alarak, gelenekse stil ile Avantgarde stili, soft renkler ile canlı renkleri, doğallık ile sofistikeliği, işçilik ile teknolojiyle birleştirir. Issey Miyake gerçek bir yaratıcılık ruhuna sahiptir.