24 Old Bond Street-Eau De Parfum 24 Old Bond Street-Eau De Parfum

200 yılı aşkın bir süre önce yaratılan ilk Atkinsons kokusundan ilham alan 24 Old Bond Street eau de ... Devamını oku
2.190 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

548649
  • tab description Ürün Açıklaması

    200 yılı aşkın bir süre önce yaratılan ilk Atkinsons kokusundan ilham alan 24 Old Bond Street eau de cologne, hafif dumanlı ve yaşlandırılmış viskili dip notası ile ardıç, gül ve earl grey çayının sıcak ve baharatlı bir karışımıdır. Bu ikonik Atkinsons kokusu, sıcak ama şaşırtıcı derecede taze ve rafine ve bir o kadar da kural tanımaz bir kişiliğe sahiptir. Gerçek bir modern klasik olarak 21.yy'ın yaşam tarzına uyum sağlarken geleneklerinden de kopmayanlar için mükemmel bir İngiliz kolonyası örneğidir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız. -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın. -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının. -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir. -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur.
  • tab olfactory Koku notaları
    TEPE NOTALAR Kakule Ardıç Meyveleri KALP NOTALAR Türk gülü Siyah çay Ardıç Ağacı ALT NOTALAR Peated Cask Viski Akordu
  • Ürün Yorumları