1895 DUŞ JELİ

1895’ten bu yana Rebul Eczanesinde  kullanılan bitki ve çiçeklerden ilham alan 1895  Koleksiyonu, ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

461218
0
  • tab description Ürün Açıklaması

    1895’ten bu yana Rebul Eczanesinde  kullanılan bitki ve çiçeklerden ilham alan 1895  Koleksiyonu, Yunan mitolojisinde Tıp Tanrısı Asclepius’un kızı  Sağlık ve Eczacılık Tanrısı Hygiea’yı simgeleyen yılan ve  kaseden oluşan logosu ile taçlanıyor. 1895 kokusunun keyfini banyonuza da taşıyan bu ürün sayesinde, duş rutininize şifalı bitki kokularının keyfini ekleyin. Cildinizi arındırırken, aloe veralı özel içeriği sayesinde kurutmadan nemlendirme sağlayan bu ürün cildin günlük temizliğini ve bakımını sağlar. Paraben içermez.

  • tab ingredients İçerik
    0
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.