{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
GIVENCHY NOIR INTERDIT
MASKARA’DA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI!

Her zaman yenilikler arayan Givenchy, maskarayı yeniden icat ediyor.
Sadece hayal edin ...
Daha uzun, daha kalın, daha yoğun siyah!
90° bükülebilen fırçalı ilk Givenchy maskarası, yeni nesil siyah pigmenler ile olağanüstü hacim ve uzunluk sağlar. İnanmak için görmeniz gerekir!
90° FIRÇA
Givenchy, 90 derecelik açıyla bükülebilen bir maskara fırçası kullanarak benzersiz bir makyaj uygulaması tekniği icat etti. Göz çevresine her zamankinden daha yakın uygulanabilir ve dikey bir uygulama yöntemi ile ilk darbelerden itibaren maksimum uzunluk ve yoğunluğu garanti eder.
SİYAHIN GÜCÜ
Noir interdit'in baş döndüren uzatma etkisi, kirpikleri saran yoğun mumların ve inanılmaz esnemeye katkıda bulunan yumuşak mumların bir karışımı sayesinde sağlanıyor. Bu arada uygulama devam ederken, polimerler kuruyor, oluşan kıvrılmayı korumaya yardımcı oluyor. . Interdit ürünlerinin tümünde olduğu gibi, siyah gül yağı vitaminle güçlendirilerek, ipeksi pürüzsüz bir görünüm sağlarken kirpikleri korur ve güçlendirir.