{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
My
Güzel ve sağlıklı bir cilt için meyve ve bitki özlerinden oluşan sade bir tarif My Clarins %88* doğal kökenli içerik içerir. Cildinize iyi gelenleri sağlar ve kötü gelenleri arındırır. Pürüzsüz, sağlıkla ışıldayan bir cilt! * PORE-LESS ve CLEAR-OUT ürünleri hariç
RE-MOVE RE-MOVE PURIFYING CLEANSING GEL
Arındırıcı temizleme jeli ile ferahlatıcı etki! Mavi buz formülü, ince bir köpüğe dönüşerek cildin makyaj ve kirden nazikçe arınmasına yardımcı olur.Keçi sakalı özü cildin arınmasına yardımcı olurken, portakal çiçeği suyu ise cildin pürüzsüzleşmesine destek olur. Tıkanmış gözenekler, parlama gibi cilt endişelerini gidermeye yardımcı olur. Cildin dengelenmesine ve tekrar nefes almasına da destek olur. Kısacası, mükemmel temizlik!
RE-BOOST HYDRADING CREAM
Normal ciltler için tazelenmeye yardımcı nemlendirici krem. Jel krem ​​dokusu cilde nem ve enerji desteği sağlar.Cildin sağlıklı görünüm kazanmasına ve arınmasına destek olmak için oluşturulmuş bir reçete: goji berry (kurt üzümü) özü cilde enerji desteği verirken, güçlü nemlendirme etkisi ile incir özü, barbados kirazı tohumu ve demirhindi özü cildin yenilenmesine ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur. Yorgunluk belirtileri artık sadece kötü bir rüya!
PORE-LESS BLUR AND MAT STICK
Gözeneklerin görünümünü azaltmaya ve parlamayı engellemeye yardımcı PORE-LESS ile sihirli bir dokunuş! Pamuk şekeri kokusuyla, gerçek anlamda mükemmel bir «kurutma kağıdı» etkisi. Bir sürüşte gözeneklerin görünümünün hafiflemesine ve parlamasını önlemeye yardımcı olur. Organik kocayemiş ve chrysine özü ciltte parlamayı engellemeye destek olur. Cildin pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
SOS CLEAR OUT
CLEAR-OUT, keçi sakalı özünün kurutucu ve yatıştırıcı etkisiyle doğrudan kusurların üzerine uygulanır. İlk kullanımdan itibaren cildinizin daha konforlu olmasına yardımcı olur. Her şey kontrol altında!
RE-MOVE MICELLAR CLEANSING MILK
Miseller Temizleme Sütü. Su gibi ferahlatıcı, süt gibi konforlu ... Misel molekül kümeleri ve süper nemlendirici incirin özü ile zenginleştirilen formülü, en hassas yüz, göz ve dudaklar için bile mükemmel bir temizleme desteği sunar. Cildin makyaj ve pürüzlerinden arınmasına yardımcı olur.Temiz ve konforlu bir cilt!
RE-FRESH HYDRATING BEAUTY MIST
"Çiçek" kokulu küçük damlacıklı bu yağmur, cildin tazelenmesine,canlanmasına ve bakıma hazırlanmasına yardımcı olur. Tarifi: Süper nemlendirici incir özü, taze bir cilt için acerola çekirdeği özü, cildin yumuşatmasına destek olmak için akasya çiçeği suyu. Uyandığında, uyku belirtilerinin de silinmesine yardımcı olur.Cildin tazelenmesine destek olur.Cildi, gece ve gündüz bakmlarının etkisinden tamamiyle faydalanmak için hazırlar.
RE-CHARGE RELAXING SLEEP MASK
RE-CHARGE, adeta mini bir cilt meditasyonu...Tarifi: daha aydınlık ve arındırılmış olması desteklenmiş bir cilt için huang qi'nin özü, super nemlendirme gücüne sahip incir özü ve taze bir cilt için bir aserola tohumu özü. Cilt güne daha güzel uyanıyor. İsterseniz her gece uygulayabilir ya da haftada bir ila üç kere maske olarak uygulayabilirsiniz.