{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Waterproof Çabuk Kuruyan Takma Kirpik Yapıştırıcısı
X
X
Waterproof Çabuk Kuruyan Takma Kirpik Yapıştırıcısı
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P2786006", "name": "Waterproof Çabuk Kuruyan Takma Kirpik Yapıştırıcısı", "price": "139", "sku": "367163", "brand": "HUDA BEAUTY", "variant": "7 ml", "category": "MAKE UP/EYES/EYES OTHER", "dimension10": "367163", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "139", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "40", "dimension113": "40", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/76074/ecda02e1-65ae-4142-b21d-6ac18585a1af.jpg"] } } }
HUDA BEAUTY

Waterproof Çabuk Kuruyan Takma Kirpik Yapıştırıcısı

Dark-Tone Waterproof Fast Drying Lash Glue
Detaylar
Waterproof Çabuk Kuruyan Takma Kirpik Yapıştırıcısı
7 ml
P2786006 - 367163
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Huda Beauty, ünlü güzellik influencer’ı Huda Kattan ve kız kardeşleri Alya ve Mona Kattan tarafından kuruldu. Sektörde daha iyi takma kirpiklere olan ihtiyacı belirledikten sonra Huda dramatik görünümlü gözlere olan saplantısını kendi ellerine aldı ve her makyaj görüntüsünü daha net vurgulamak için sentetik takma kirpik serisini yarattı.

Huda Beauty Waterproof Lash Glue Dark Tone, waterproof özelliği ile kirpiklerin yağmur, ter veya göz yaşına karşı dayanıklı olmasını sağlayan ve uygulandıktan sonra saniyeler içinde kuruyan koyu renkli bir takma kirpik yapıştırıcısıdır. Koyu renkli tonu kirpik çizgisini güçlendirir ve daha kalın, hacimli kirpik illüzyonu yaratır. Herhangi bir kirpik stili (sentetik veya doğal lifler) ile uyumlu olan Waterproof Lash Glue Dark Tone, saniyeler içinde hızla kurur.
Bilinmesi gereken diğer noktalar: Waterproof olduğu için yağmur, ter ve göz yaşına karşı dayanıklıdır. Kız arkadaşlarla romantik komedi gecesi, kız kardeşinizin düğünü ve Dubai sıcak yaz günleri gibi en zorlu koşullar altında test edilmiştir. Kirpik yapıştırıcısı kuruduğunda kolayca soyulabilir, o nedenle yapacağınız herhangi bir hatayı düzeltmek veya kirpiklerinizi çıkarırken yapıştırıcının fazlasını almak çok kolaydır.