Strass False Lashes - Takma Kirpik

0 Ürün Yorumu
Strass False Lashes - Takma Kirpik
379 TL (1)
MAKYAJ GÖRÜNÜŞÜNÜZE ÖNEM VERİN! Yapay elmas takma kirpiklerle ışıltıyı güçlendirin ve elmasların d ... Devamını oku

379 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
619389
 • tab description Ürün Açıklaması

  MAKYAJ GÖRÜNÜŞÜNÜZE ÖNEM VERİN!
  Yapay elmas takma kirpiklerle ışıltıyı güçlendirin ve elmasların dünyasına dalın.
  Yoğun ve parlak bir görünüm için vegan ve yeniden kullanılabilir yapay elmas takma kirpikler. - Hafif ve rahat
  - Uygulaması kolay


  Zor bir bitişe sahip, rahat ve hafif yapay elmas takma kirpikler.
  Göz alıcı bir görünüm için bu dramatik efekt yapay elmas takma kirpiklerle görünümünüze parlaklık katın ve makyajınızı geliştirin. Şeffaf naylon şeritleri, ister açık ister koyu olsun, doğal kirpiklerle mükemmel uyum sağlar. Hafif ve esnek olan bu bant, tüm göz şekillerine uyum sağlar ve optimum rahatlık sağlar.
  Sonuçlar ? Doğal ve rahat bir bitiş.

  Yeni başlayanlar için uygun, uygulaması kolay takma kirpikler.
  Rahat ve tekrar kullanılabilir olan bu elmas taklidi takma kirpiklerin uygulanması da kolaydır. SEPHORA COLLECTION yapıştırıcı ve aplikatör (ayrı satılır) kullanılarak birkaç basit hareketle kirpiklerin köküne uygulanır. Yapay elmas takma kirpikler istenildiği kadar kullanılabilir.
  Sonuçlar ? Takma kirpik takmak bir zevk haline gelir.

  Sorumlu bir yaklaşımla tasarlanmış yeniden kullanılabilir takma kirpikler.
  SEPHORA COLLECTION'ın bu takma kirpikleri tamamen sentetik elyaftan yapılmıştır. Ambalajları sorumlu bir yaklaşımla geliştirildi.Kutu kartonları sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan geliyor ve bitkisel kökenli mürekkeplerle süslenmiş.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Stras takma kirpik nasıl kolayca sürülür?
  Bu sahte kirpiklerin uygulanması yeni başlayanlar için bile kolaydır. Çarpıcı bir görünüm elde etmek için takma kirpikleri kolayca uygulamayla ilgili hızlı bir öğreticiyi burada bulabilirsiniz.
  - Kirpiklerin uzunluğunu gözünüzün boyutuna göre ayarlayın. Gerekirse dış kenarı kırparak takma kirpikleri kısaltın.
  - Kirpiklerdeki naylon banda bir sıra takma kirpik yapıştırıcısı sürün. Düzgün bir şekilde yapışacaklarından emin olmak için iç ve dış köşelere odaklanın.
  - Tutkalı birkaç saniye kurumaya bırakın.
  - Takma kirpik bandını, doğal kirpik çizginize mümkün olduğunca yakın olacak şekilde göz kapağınıza yerleştirin. Gözünüzün şeklini takip ederek merkeze, ardından kenarlara yapıştırarak başlayın. Daha hassas uygulama için bir aplikatör kullanın.

  Yeniden kullanılabilir yapay takma kirpikler nasıl çıkarılır?
  Bu sahte kirpiklerin uygulanması ve çıkarılması kolaydır. 4 hızlı ve kolay adımda bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.
  - Takma kirpikleri çıkarmak için makyaj temizleyiciye batırılmış bir kulak pamuğunu takma kirpiklerin dibine sürün.
  - Parmaklarınızı veya aplikatörü kullanarak takma kirpikleri nazikçe çekin. Daima dış köşeden başlayın ve iç köşeye doğru çalışın.
  - Gerekirse takma kirpiklerdeki makyajı ve yapıştırıcıyı çıkarın.
  - Takma kirpikleri orijinal ambalajlarında dikkatlice saklayın. Ve işte karşınızda - yeniden kullanılabilir takma kirpikleriniz tekrar kullanılmaya hazır.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection